Startovka Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021

Jméno Příjmení Ročník Název klubu Délka závodu Zaplaceno
Andrej Nováček 2004 Cykloklub Kněžice Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Junioři/Juniorky závod na 23 km
František Boudný 2021 test prihlaseni Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Děti od 7 do 14 let
Maurizio Danesi 1962 Nativesport Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Elite závod na 46 km
Miroslav Skoták 1960 CykloHobby Rynárec Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Elite závod na 46 km
František Kremláček 2009 Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Děti od 7 do 14 let
Martin Barták 1990 Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Sport závod na 23 km
Michaela Slabá 2002 Cykloklub Kněžice Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Sport závod na 23 km
Václav Berka 1983 MST Jihlava Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Sport závod na 23 km
Adéla Kuchařová 2008 Spartak Třebíč Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Děti od 7 do 14 let
Tomáš Polívka 1977 Lazy Rabbit Chotěboř Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Sport závod na 23 km
Ondřej Vrba 1984 TJ Sokol Studenec Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Sport závod na 23 km
Ema Havlíková 2014 Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Děti od 7 do 14 let
Milan Turna 1984 Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Sport závod na 23 km
Anežka Havlíková 2012 Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Děti od 7 do 14 let
Marek Čermák 1992 Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Elite závod na 46 km
Jan Sláma 1964 Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Elite závod na 46 km
Jan Sláma 1964 Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Elite závod na 46 km
Tomáš Glovacz 1976 Spartak Třebíč Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Sport závod na 23 km
Ladislav Čech 1973 RSFK Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Elite závod na 46 km
Jan Pejša 1978 Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Sport závod na 23 km
Pavel Zourek PBV MTB Brno Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Elite závod na 46 km
Pavel Zourek PBV MTB Team Brno Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Junioři/Juniorky závod na 23 km
Jan Sláma 1964 Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Elite závod na 46 km
Boštjan More 1971 Jihlava Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Elite závod na 46 km
Jan Kuchařová Spartak Třebíč Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Sport závod na 23 km
Josef Zelený 2015 Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Děti od 7 do 14 let
Libor Šťasta 1966 REGA team Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Elite závod na 46 km
Linda Kršková 2017 Třebíč Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Děti od 7 do 14 let
Tomáš Krška 2014 Třebíč Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Děti od 7 do 14 let
Petr Nekvasil 1981 Toms Radhaus Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Sport závod na 23 km
Jaroslav Říha 1976 Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Sport závod na 23 km
Lubomír Cink 1975 NHU Balinka Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Sport závod na 23 km
Petra Váchová 1974 Extem Team Vystrkov Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Elite závod na 46 km
Petra Váchová 1974 Extem Team Vystrkov Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Elite závod na 46 km
Marek Kunc 1975 Ghost team Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Sport závod na 23 km
Simona Kuncová 2006 Ghost junior team Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Junioři/Juniorky závod na 23 km
Tomáš Kunc 2009 Ghost junior team Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Děti od 7 do 14 let
Aleš Karban 1975 Piju jáá Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Sport závod na 23 km
Radek Štula 1971 PSK BIKE TEAM Znojmo Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Sport závod na 23 km
Aleš Peprný 1980 NATIVESPORT Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Elite závod na 46 km
Tomáš Rampír 1980 Krotitelé dechů-Luka nad Jihlavou Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Elite závod na 46 km
Miroslav Horký 1974 JH Cycling Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Sport závod na 23 km
Leoš Dvořák 1971 Znojmo Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Sport závod na 23 km
Michal Novotný 1998 Dymytry Ždánice Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Sport závod na 23 km
Antonín Hlavizňa 1992 Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Elite závod na 46 km
Pavel Kotas 1972 OCA Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Sport závod na 23 km
Jan Beránek 1994 Vergilio-Rotorama Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Elite závod na 46 km
Monika Novotná 1989 Telomeragirlpack Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Elite závod na 46 km
Laura Kotasová 2012 OCA Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Děti od 7 do 14 let
Libor Bartušek 1975 Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Sport závod na 23 km
Vojtěch Mareček 2013 Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Děti od 7 do 14 let
Filip Paleček 2014 SKI TEAM Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Děti od 7 do 14 let
Jiří Šuta 1989 SKI TEAM Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Elite závod na 46 km
Radek Šťáva 1992 Voklobáci Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Elite závod na 46 km
marek danhel 1982 Tirad cycling Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Sport závod na 23 km
Roman Zvolský 1965 KROSS BIKERANCH TEAM Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Sport závod na 23 km
Aleš Dítě 1974 4 fin Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Sport závod na 23 km
Vojtěch Buček 2011 MST Jihlava Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Děti od 7 do 14 let
Lenka Bučková 1978 MST Jihlava Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Elite závod na 46 km
Bedřich Štěpaník 1973 Force Fojtík Wilier Team Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Elite závod na 46 km
Matyáš Smrčka 2013 Eurofoam Žirovnice Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Děti od 7 do 14 let
Martin Matula 1977 UNIQA MTB Jihlava Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Elite závod na 46 km
Petr Vojtíšek 1972 Winners Znojmo Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Sport závod na 23 km
Tomáš Macek 1995 GHOST team Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Elite závod na 46 km
Ondřej Teplý 1977 Velmez Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Sport závod na 23 km
Jaroslav Řeháček 1992 Rafkarna IDEA cycling team Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Děti od 7 do 14 let
Jan Smrčka 1981 Eurofoam Sport Team Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Elite závod na 46 km
Daniel Dragolov 1967 Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Elite závod na 46 km
Lukáš Uhlíř 2012 Cyklo Kněžice Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Děti od 7 do 14 let
Richard Uhlíř 2008 Cyklo Kněžice Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Děti od 7 do 14 let
Adéla Uhlířová 2005 Cykloklub Kněžice Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Junioři/Juniorky závod na 23 km
Martin Kubelka 1992 Team SKI Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Elite závod na 46 km
Alexandr Seifert 2011 IMA Bike Team Junior Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Děti od 7 do 14 let
Petr Borovec 1976 IMA Bike Team Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Elite závod na 46 km
Ladislav Bubla 1959 GS JISTEBNICE Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Sport závod na 23 km
Rosalie Pokorná 2012 Team SKI Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Děti od 7 do 14 let
Jakub Pokorný 2014 Team SKI Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Děti od 7 do 14 let
Petr Pokorný 1989 Team SKI Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Elite závod na 46 km
Andrea Schiffer 1958 bike-altmann.at Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Sport závod na 23 km
Michael SCHIFFER 1966 bike-altmann.at Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Elite závod na 46 km
Karel Dlouhý 1984 NKT Kablo Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Elite závod na 46 km
Libor Kuba 2021 Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Junioři/Juniorky závod na 23 km
Ladislav Jahoda 1976 Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Sport závod na 23 km
Vojtěch Farárik 1977 Team FLASH Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Sport závod na 23 km
Josef Jarůšek 1974 Spešov Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Elite závod na 46 km
Vít Rohovský 2003 BIKE team Nové Město na Moravě Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Junioři/Juniorky závod na 23 km
Štěpán Diviš 1989 Cykloklub Kněžice Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Sport závod na 23 km
Dušan Vlček 1980 Cykloklub Kněžice Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Sport závod na 23 km
David Janeček 1975 NHÚ Balinka Velké Meziříčí Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Elite závod na 46 km
Milan Strádal 1974 NHÚ Balinka Velké Meziříčí Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Elite závod na 46 km
Jindřich Prekop 1991 Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Sport závod na 23 km
Pavel Vychyta 1972 Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Elite závod na 46 km
Michal Šmíd 1981 IMA BIKE POLNÁ Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Sport závod na 23 km
Viktor Nováček 2006 Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Junioři/Juniorky závod na 23 km
Vladimír Nováček 1972 Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Elite závod na 46 km
Martin Dominek 1977 Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Sport závod na 23 km
Michal Niederhafner 2003 Vysočina Cycling Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Junioři/Juniorky závod na 23 km
Libor Šaroun 1973 PREMIUM hotel Znojmo Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Sport závod na 23 km
Martin Ságner 1981 MBikes.cz Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Elite závod na 46 km
Tomáš Mička 1988 Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Sport závod na 23 km
Iva Tunova 2012 Brtnice Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Děti od 7 do 14 let
Jaroslav Tuna 1977 Cykloklub Kněžice Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Sport závod na 23 km
Kateřina Špačková 2009 Špačkárna team Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Děti od 7 do 14 let
Jiří Špaček 2007 Špačkárna team Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Děti od 7 do 14 let
Rostislav Vašata 1968 KABA SPORT Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Elite závod na 46 km
Petr Nutil 1977 Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Sport závod na 23 km
Martin Podolský 1993 Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Sport závod na 23 km
Milan Ochman 1974 Don Juan Team Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Sport závod na 23 km
Klára Šafaříková 2002 GS cyklo team Jistebnice Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Sport závod na 23 km
Ondřej Karnet 1984 Dexter Cycling Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Sport závod na 23 km
Michaela Šípková 1992 Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Sport závod na 23 km
Michal Šípek 1992 Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Sport závod na 23 km
Martin Brancuzský 1994 Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Sport závod na 23 km
Robert Šlor 1983 Pardubice Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Sport závod na 23 km
Jakub Homa 1992 8TTEAM Česká Lípa Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Sport závod na 23 km
Michal Kostelník 1978 Auto MK Racing Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Elite závod na 46 km
Jiří Pazderka 1990 Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Elite závod na 46 km
Jan Pruša 1989 Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Elite závod na 46 km
Martin Cichý 2011 Bike Dalešice Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Děti od 7 do 14 let
Ondřej Karnet 1984 Dexter Cycling Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Sport závod na 23 km
Richard Jílek 1972 Bike Team Porsche Olomouc Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Elite závod na 46 km
Lukáš Musil 1998 Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Sport závod na 23 km
Jakub Auf 2005 TJ Spartak Třebíč Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Junioři/Juniorky závod na 23 km
Jakub Pokorný 2014 SKI TEAM Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Děti od 7 do 14 let
Petr Pokorný 1989 SKI TEAM Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Elite závod na 46 km
Luboš Málek 1975 KABA-SPORT CHOTĚBOŘ Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Elite závod na 46 km
Jakub Pospíšil 2013 Tesařstvi Pospíšil Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Děti od 7 do 14 let
Martin Pospisil 1981 Tesařstvi Pospíšil Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Sport závod na 23 km
Jindřich Prekop 1991 Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Elite závod na 46 km
Michal Jurda 1985 Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 - Sport závod na 23 km