O nás

Čipové měření (čipová časomíra) závodů
Ptime poskytuje čipovou časomíru sportovním závodům s velkým počtem účastníků. Technologie čipového měření je jednoduchá, účelná a šetří velké množství úsilí organizátorů. Čipová časomíra se hodí pro závody s širokým startovním polem, především běhy, duatlony, triatlony, in-line, cyklistické a běžkařské závody. Použít se může i v motoristickém sportu pro měření motokrosů nebo okruhových závodů.
Čipová časomíra
Čipová časomíra umožňuje změřit závody s velkým počtem závodníků na startu s přesností na setiny sekundy. Základem měření běhů, cyklistických závodů, triatlonů a duatlonů je čip, který je na neoprenovém pásku a umístěn na kotníku závodníka nebo na ruce v případě extrémních překážkových běhů. Tyto čipy jsou voděodolné. Dokážeme také dodat měřit závody s čipy přímo ve startovním čísle. Průběhem či průjezdem předem určené měřící linie se startovní číslo závodníka přiřadí do výsledků. Azt is javasoljuk, hogy látogasson el magyar online kaszinó;.
Přihlášky
Ptime poskytuje elektronickou přihlášku a startovní listinu. Organizátor závodu může tisknout startovní listinu. Závodník vyplní přihlášku a automaticky bude přesměrován do platební brány, kde bude sledovat pokyny k platbě. Po zaplacení jednou z online metod bude závodník automaticky zapsán do startovní listiny a dostane automatický potvrzovací email. Informační email o registraci nového závodníka dostane také pořadatel závodu, který tak může lehce sledovat jak se jeho závod plní. Před závodem se nadefinují věkové nebo výkonnostní kategorie a závodnici se do nich automaticky přiřazují podle připraveného klíče.
Veřejná startovní listina
Z přihlášek se generuje automatická veřejná startovní listina. Každý závodník se tak může dopředu podívat, s kým bude soupeřit.
Výsledky
Výsledky se exportují průběžně nebo po skončení závodu na internet. Pro další zpracování je možné je z webu zkopírovat do Excelu nebo si stránku uložit jako PDF pro archivaci.
E-mail
Každý závodník obdrží po doběhu e-mail s podrobným neoficiálním rozpisem svého výkonu.
V cíli
Je možné v cíli průběžně zobrazovat změřené časy, které se budou zobrazovat na tabletu moderátora a (on-line na stránkách časomíry - připravujeme). Výsledky jsou pořadatelům a moderátorovi k dispozici v reálném čase. Na internetu cca s minutovým zpožděním. Výsledky se mohou zobrazit i na externí LCD obrazovce. Výsledky po dohodě dáváme pořadateli k dispozici v tištěné podobě pro vyvěšení a kontrolu, případně vyhlášení závodu.
Diplomy
Umíme po skončení závodu rozeslat všem závodníkům diplom s jejich jménem a výkonem.
Záloha
Jsme si vědomi, že závod je unikátní a těžko je možné ho zopakovat. Všechny systémy Ptime jsou připojeny přes záložní zdroje a duplicitně ukládány na externí USB zařízení pro případ výpadku proudu nebo selhání počítačů.
Při závodech používáme systém záložního videozáznamu cílové linie. Záznam nevyloučí chybu čipového měření nebo chybné registrace. Ale je k dispozici pro případné protesty závodníků, je k dispozici rozhodčím a soutěžnímu výboru.
Čipová technologie
K měření používáme profesionální vratné čipy HuTag, které se musí v cíli od závodníků vybrat. Dokážeme i jednorázové čipy od společnosti RaceResult, které se lepí na startovní čísla. Čtečky čipů vyrábí společnost RaceResult od které máme i ostatní vybavení pro 100% komptabilitu. Cílová linie je široká až 4 m.
LED display
Pro závody s intervalovým startem (cyklistické časovky, běžecké lyžování, aquatlony) pomůže startérovi metrový LED displej s časem, který je vidět na 100 m.
Startvní čísla
Dokážeme pořadateli pomoc s grafikou a tiskem startovních čísel pro běžecké, cyklistické a další typy závodů.