O nás


Čipové měření (čipová časomíra) závodů
Ptime poskytuje čipovou časomíru všem sportovním závodům od malého počtu závodníků až po velkým počtem účastníků. Časomíru používáme na širokou škálu závodů a dokážeme změřit od běhů, duatlonů, triatlonů, in-line závodů až po cyklistické, běžkařské a canis závody. Dokonce čipová technlogie je vhodná pro dnes populární běžecké závody s překážkami a nebo např. pro ohruhové závody.

Přihlášky
V rámci čipového měření poskytujeme online registrace, kde se závodník zaregistruje vyplní všechny svoje údaje a poté je hned přesměrován na platební bránu, kde může automatcky pomocí několika způsobů dané startovné zaplatit. Placení je pro závodníka jednoduché stejný princip jako, když si objednáváte zboží přes internet. Po úspešném zaplacení se závodník automaticky zapíše do online startovní listiny se zelenou fajfkou, která signalizuje, že má zaplaceno. 

Výsledky
Náš program dokáže generovat výsledky do několika formátů a to pdf. excel a mnoho dalších.

E-mail
V případě zájmu jsme schopni zaslat každému závodníkovi email s jeho výsledkem a to hned jakmile překročí cílovou čáru.

V cíli
Můžeme moderátorovi akce poskytnout tablet, na kterém uvidí všechny závodníky, kteří doběhli do cíle včetně jejich výkonu. Tyto záznamy lze zobrazovat i na LED televizi pro diváky a nebo pro doběhnuvší závodníky, kteří tak mají možnost se v cíli hned podívat na svoje záznamy.

Diplomy
Umíme po skončení závodu rozeslat všem závodníkům diplom s jejich jménem a výkonem.

Čipová technologie
K měření používáme profesionální vratné čipy HuTag, které se musí v cíli od závodníků vybrat. Dokážeme i jednorázové čipy od společnosti RaceResult, které se lepí na startovní čísla. Čtečky čipů vyrábí společnost RaceResult od které máme i ostatní vybavení pro 100% komptabilitu. Cílový koberec je dlouhý až 4,8 m.

LED display s časem závodu
Pro pořadatele dokážeme nabídnout LED display s časem, který je vhodný pro závody s intervalovým startem a nebo pro moderátora, který může diváky v cíli informovat o průběžném čase závodu.

Startvní čísla
Dokážeme pořadateli pomoc s grafikou a tiskem startovních čísel pro běžecké, cyklistické a další typy závodů.