Startovka Běh na Kamenný Stůl 2024

Jméno Příjmení Ročník Název klubu Délka závodu Zaplaceno
Zuzana Pudlovská 2016 ZŠ Švehlova Trasa D na 700 m (děti do 10 let)
Jana Bušová 1980 Generali Česká Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Josef Ruzicka 1948 Bukova -Pravonin Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Matěj Šramka 2017 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou Trasa D na 700 m (děti do 10 let)
Žaneta Kalistová 1974 STG Kolín Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Jiri Mueller 1967 LVL Limbach 2000 Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Kathrin Lauterbach 1966 WSG Schwarzenberg Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Natálie Horová 2015 Atletika Jihlava Trasa B na 3,4 km (děti do 15 let)
Kristýna Hartmanová 1995 STG Kolín Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Romana Hartmanová 1968 STG Kolín Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Sofie Erbsová 2011 SK Jeseniova Trasa C na 1,2 km (děti 10 - 15 let)
Matyáš Kramule 2009 Olympia Spartan trénink Kutná Hora/Atletika Čeákovice Trasa B na 3,4 km (děti do 15 let)
Alena Naďová 1981 STG Kolín Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Marek Seidl 2011 OB Říčany Trasa C na 1,2 km (děti 10 - 15 let)
Kryštof Seidl 2014 OB Říčany Trasa D na 700 m (děti do 10 let)
Magdalena Seidlová 2009 OB Říčany Trasa B na 3,4 km (děti do 15 let)
Miroslav Seidl 1974 OB Říčany Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Adéla Vomelová 2017 Mindinky Trasa D na 700 m (děti do 10 let)
Anna Novotná 2016 Mindinky Trasa D na 700 m (děti do 10 let)
Kateřina Řeháková 1972 Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Petr Malina 1969 Borek Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Richard Pekárek 1965 Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Jiří Nevoral 1983 Žďárský postrach Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Iveta Faitlová 1995 Blondýny na tahu Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Ivana Burešová 1987 Blondýny na tahu Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Romana Kašparová 1977 Blondýny na tahu Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Monika Linhartová 1984 Blondýny na tahu Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Nikola Novotná 1991 Blondýny na tahu Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Matyáš Kramule 2009 Olympia Spartan Trénink Kutná Hora Trasa C na 1,2 km (děti 10 - 15 let)
Jakub Jech 2002 Městská policie Nymburk Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Martin Rajl 1977 Městská policie Nymburk Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Simona Lazarová 1976 Městská policie Nymburk Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Daniel Kolář 1978 Městská policie Nymburk Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Jan Mühldorf 1977 BBK Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Magdaléna Svitáková 2017 Atletika TJ Jiskra Trasa D na 700 m (děti do 10 let)
Kateřina Fadljevičová 1979 Boxing club Star Plzeň Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Jiří Šulc 1973 Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Petr Hájek 1996 Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Petr Dubják 1970 Jiskra Zruč nad Sázavou Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Michal Anton 1987 PEKASS Running Team Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Veronika Hochmanová 1993 Tri Ski Horní Počernice Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Vojtěch Hondl 1993 OTB Štoky Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Natálie Horová 2015 Atletika Jihlava Trasa D na 700 m (děti do 10 let)
Karolína Karkošová 2018 Trasa D na 700 m (děti do 10 let)
Jan Karkoš 2020 Trasa D na 700 m (děti do 10 let)
Elena Truhlářová 1965 Sokol Kobylisy Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Milan Schovánek 1962 Krčský les B Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Martin Novotný 1990 Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Dorota Vošvrdová 2019 Trasa D na 700 m (děti do 10 let)
Jindřich Šesták 1956 ASP Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Ondřej Hořejší 2008 Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Luboš Zajíc 1974 Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Bára Turayová 2015 T.J. Sokol Kolín - atletika Trasa D na 700 m (děti do 10 let)
Dagmar Šupolíková 1992 Rokosky na tahu Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Ivana Foffová 1986 Rokosky na tahu Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Michal Barvič 1984 STG Pardubice Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Pavel Kasal 1993 Pivní běh Soutice Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Sebastian Linhart 2022 Trasa D na 700 m (děti do 10 let)
Pavel Linhart 1992 Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Stanislav Šibrava 1983 Jiskra Zruč n.S. Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Gita Rejhonová 2015 Trasa C na 1,2 km (děti 10 - 15 let)
Matouš Dufek 2006 Bernartice Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Jirka Melichar 1989 Pekass Zetko Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Pavel Nevole 2012 Atletika Hostivař Trasa C na 1,2 km (děti 10 - 15 let)
Tomáš Nevole 2009 Atletika Hostivař Trasa B na 3,4 km (děti do 15 let)
Libor Jelínek 1984 Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Adam Zahradníček 2017 SDH Mirošovice Trasa D na 700 m (děti do 10 let)
Eliška Svatošová 2020 Pivní běh Soutice Trasa D na 700 m (děti do 10 let)
Marta Svatošová 1990 Pivní běh Soutice Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Ellena Marková 2017 Trasa D na 700 m (děti do 10 let)
Radek Novotný 1969 Amélie Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Vanesa Fraňková 2015 Atletika Benešov Trasa D na 700 m (děti do 10 let)
Jiří Benda 1977 OTB Štoky Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Tomáš Kopecký 2000 Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Vladimír Vacek 1993 Sokol Kostelec nad Černými lesy Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Eliška Vacková 1998 Sokol Kostelec nad Černými lesy Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Mikuláš Uher 2001 JUMA Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Radek Theier 1987 Pekass Zetko Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Kateřina Taubnerová 2021 Trasa D na 700 m (děti do 10 let)
Klára Taubnerová 2019 Trasa D na 700 m (děti do 10 let)
Tomáš Taubner 1986 Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Jan Maxa 1983 Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Josef Vitásek 1958 Buková u Příbramě Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Ivo Vosecký 1979 Šneci v běhu Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Dagmar Merašická 1959 Continental Automotive Czech Republic Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Kristýna Karásková 1986 OCR Čelákovice Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Světlana Ryšánková 1964 za Liberec Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Maxmilián Novák 2021 FAAM TEAM Trasa D na 700 m (děti do 10 let)
Antonín Novák 2019 Sportuj a získáš z.s. Trasa D na 700 m (děti do 10 let)
František Novák 1983 FAAM TEAM Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Jakub Nakládal 1985 Neveklov Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Aleksandr Makarov 1984 Štefko Running Team Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Marie Kunstátová 1979 Šneci v běhu Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Milada Fricova 1964 Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Dominika Ilasova 1992 Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Zuzana Váňová 1976 Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Radek Mašek 1972 PEKASS running team Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Jiří Tremmel 1969 Olympia Spartan Training Kutná Hora Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Aneta Uhrová 2016 Trasa D na 700 m (děti do 10 let)
Marcela Buřičová 1972 GP KOLÍN Hlavní závod - Trasa A na 8,7 km
Ema Uhrová 2014 Trasa D na 700 m (děti do 10 let)