Startovka Ratajská 40 - 2024

Jméno Příjmení Ročník Název klubu Délka závodu Zaplaceno
Lukáš Adámek 1979 CSC Český Brod Trasa A - 40 km
Václav Hálek 1974 Trasa A - 40 km
Jaroslav Koláček 1984 VELOCOACHCZ Trasa A - 40 km
Ondřej Knap 1995 Kupkolo.cz Trasa A - 40 km
Adam Koten 1981 Training & Food Trasa A - 40 km
Michal Rydval 1974 CK Vinohradske Šlapky Trasa A - 40 km
Stanislava Kennedy 1970 KT Tryskomyš Trasa A - 40 km
Josef Houštěk 2019 Dětské závody (3 - 5 let)
Marek Zalabák 1963 Trasa B - 17 km
Petr Jelínek 1980 Jihlava Trasa A - 40 km
Šimon Tabačko 1997 Greeny C.C. Trasa A - 40 km
Matěj Joska 2021 Dětské závody (3 - 5 let)
Anna Wanda Josková 2017 Dětské závody (6 - 8 let)
Joska Josef 1976 Trasa A - 40 km
Adam Březina 2020 Ghost junior team Dětské závody (3 - 5 let)
Martin Mošovský 2003 Trasa A - 40 km
Marek Klvaň 2008 EXPRES CZ-BMD TEAM KOLÍN Trasa A - 40 km
Dominik Trefný 2020 Dětské závody (3 - 5 let)
Magda Hannay 1985 Expres CZ BMD Team Kolín Trasa B - 17 km
Vojtěch Kulhavý 2014 HC Čáslav Trasa B - 17 km
Pavel Havlík 1967 KT Tryskomyš Trasa A - 40 km
Petr Charvát 1984 BOJMANY Trasa A - 40 km
Lukáš Košař 1988 Trasa A - 40 km
Ondřej Kulhavý 2015 Trasa B - 17 km
Jakub Kulhavý 2012 Trasa B - 17 km
Jakub Hlubinka 1981 Rigi Bikers Trasa B - 17 km
Matěj Hlubinka 2013 Rigi Bikers Trasa B - 17 km
Alena URBANOVÁ 2003 Ghost Team Trasa A - 40 km
Daniel Michl 2004 Ski a Bike Radotín Trasa A - 40 km
Tomáš Hejkal 2009 Trasa A - 40 km
Jakub Zalabák 2011 Trasa B - 17 km
Tomáš Zalabák 1969 Trasa B - 17 km
Josef VEJVODA 1957 WWW.COREX.CZ Trasa A - 40 km
Jakub Jasenský 2009 Bajking Praha Trasa A - 40 km
Kateřina Kotrčová 2000 GREENY Cycling Club Trasa A - 40 km
Martina Miczková 1970 Endorphin Dependence Trasa B - 17 km
Tomáš Střebovský 1971 Endorphin Dependence Trasa A - 40 km
Jan Novotný 1975 Trasa B - 17 km
Helena Novotná 1976 Trasa B - 17 km
Libor Kuba 2005 CK Znojmo Trasa A - 40 km
Ondřej Hejzek 2012 MS BIKE ACADEMY racing Trasa B - 17 km
Martin Hejzek 2010 MS BIKE ACADEMY racing Trasa B - 17 km
Petr Hejzek 1980 MS BIKE ACADEMY racing Trasa A - 40 km
Denis Vašíček 2008 ADASTRA cycling team Trasa A - 40 km
David Möstl 1988 Extreme Cycling Team Trasa A - 40 km
Antonín Richtr 2021 BB racing Dětské závody (3 - 5 let)
radek svojše 1971 senior superstar Trasa B - 17 km
michal svojše 2007 merida bikeranch junior Trasa A - 40 km
Marek Slavíček 1990 Merida Bikeranch team Trasa A - 40 km
Martin Hrnčíř 1971 GAPP-System Kolofix Trasa A - 40 km
Tomáš Záruba 1975 Brdský šlapky Trasa A - 40 km
Michal Macourek 1974 Brdský šlapky Trasa A - 40 km
Ondřej Ťavoda 1985 Bankéř.eu Trasa A - 40 km
Petr Ambrož 1979 Mtb Bylany Trasa A - 40 km
Martina Hájková 1983 Mtb Kutna Hora Trasa A - 40 km
David Richtr 2017 BB racing Dětské závody (6 - 8 let)
Tomáš Keprta 2008 ELcab Králíky Trasa A - 40 km
Dobeš Bohumír 1979 Premium hotel Znojmo Trasa A - 40 km
Sofie Sieglová 2017 Dětské závody (6 - 8 let)
Michal Koubek 1997 Trasa A - 40 km
Tomáš Siegl 1978 Trasa A - 40 km
Martina Papežová 1985 Jerseys Made with Love Trasa A - 40 km
Martin Zahrádka 2003 Ráj kol Trasa A - 40 km
Zdeněk Papež 1986 Jerseys Made with Love Trasa A - 40 km
Simona Kotenová 1977 Training & Food Trasa A - 40 km
Jaromír Hink 1961 BAHU Trasa A - 40 km
Daniel Wala 1978 Trasa A - 40 km
Šimon Zalabák 2016 Dětské závody (6 - 8 let)
Adam Jaroš 1991 Trasa A - 40 km
Tomáš Zalabák 1987 Trasa A - 40 km
michal svojše 2007 merida bikeranch junior Trasa A - 40 km
Adélka Malinská 2014 ALAN TB Cycling team Trasa B - 17 km
Roman Kulda 1967 Trutnov Trasa A - 40 km
Radim Kulda 2004 Trasa A - 40 km
Antonin Rybnikar 1984 Gojia Trasa A - 40 km
Jakub Pekárek 2017 ALAN TB Cykling team Dětské závody (6 - 8 let)
Robin Vašíček 2012 ADASTRA cycling team Trasa B - 17 km
Ivoš Peer 1965 EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN Trasa A - 40 km
Michal Prokop 1978 Bikepart Cycling Trasa A - 40 km
Michal Hyneček 1987 DOPRAVA SILNICE Trasa A - 40 km
František Srp 2015 Techvan Úžice Trasa B - 17 km
Jaroslav Čech 1965 Trasa A - 40 km
Michal Jetýlek 1981 BB RACING Trasa A - 40 km
Magdalena Slabá 2019 Dětské závody (3 - 5 let)
Adam Drahota 2009 SK VELO Praha Trasa B - 17 km
Jiří Roubal 1982 Trasa A - 40 km
Jakub Roubal 2014 Adastra Cycling Team Trasa A - 40 km
Jaromír Šorf 1905 Trasa A - 40 km
Jana Žáčková 1967 Trasa A - 40 km
Eva Tůmová 1966 Evík+Tomík Trasa B - 17 km
Tomáš Mašek 1964 Evík+Tomík Trasa B - 17 km
JAN JENŠÍK 1988 BikePart Cycling Trasa A - 40 km
Jozef Novacek 1981 Trasa B - 17 km
Martin Vyhnánek 1994 Trasa A - 40 km
David Tříska 2007 Trasa A - 40 km
Tomáš Chmelík 1982 Trasa B - 17 km
Lukáš Chmelík 2014 Merida Bikeranch team junior Trasa B - 17 km
Ľudmila Chmelíková 2018 Dětské závody (3 - 5 let)
Leoš Zíta 1975 Trasa A - 40 km
Ondřej Zíta 2004 Trasa A - 40 km
Dorota Vošvrdová 2019 Dětské závody (3 - 5 let)
Jan Soukup 2017 Expres CZ Tufo Team Kolín Dětské závody (6 - 8 let)
Kuba Kralovič 2017 Dětské závody (6 - 8 let)
Petr Vališ 1972 MTB- Benešov Trasa A - 40 km
Petr Radotínský 1968 sudeten ritt Trasa A - 40 km
Patrik Kučera 2014 CK Sokol Vrané nad Vltavou Trasa B - 17 km
Dominik Polóny 2017 Bombarďáci Dětské závody (6 - 8 let)
Dalibor Šidlo 1962 Trasa B - 17 km
Libor Žoha 1978 Rataje Trasa A - 40 km
Jakub Strnadel 2018 Dětské závody (3 - 5 let)
Ondřej Drahota 2020 Dětské závody (3 - 5 let)
Dorota Maxová 2016 Dětské závody (6 - 8 let)
Karel Maxa 2018 Dětské závody (3 - 5 let)
Štěpán Maxa 1987 Trasa B - 17 km
Albert Maxa 2014 Trasa B - 17 km
Tomáš Pícha 2002 Trasa A - 40 km
Michal Klasna 1981 Trasa A - 40 km
Štěpán Kmoch 2008 Píchlý duše Trasa A - 40 km
Jakub Hlubinka 1981 Felchmonsters Trasa A - 40 km
Radek Mašek 1972 PEKASS running team Trasa A - 40 km
Jan Maxa 1983 Píchlý duše Trasa A - 40 km