Startovka Polenský Pekelňák Race 2024

Jméno Příjmení Ročník Název klubu Délka závodu Zaplaceno
Barbora Kybeková 2015 Polná Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Jan Petruš 1986 ACSZP MIX Štafeta (dvoučlenná) (trička závodu v ceně startovného)
Ondřej Záškoda 1986
Hana Schnitterová 2017 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Ondřej Schnitter 2018 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Marek Korel 1986 Bačkov Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Štěpán Smejkal 2018 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Petr Kunc 1989 Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Markéta Schnitterová 1992 Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Eliška Bahounková 2016 Polná Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Pavel Horáček 1989 MIX Štafeta (dvoučlenná) (trička závodu v ceně startovného)
Jaroslav Smejkal 1989
Jáchym Horáček 2016 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Julie Horáčková 2019 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Michal Hrad 2014 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Stanislav Hrad 2015 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Šimon Musil 2019 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Nikol Štěpničková 2013 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Pavel Bahounek 1986 Polná Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Kamil Jaroš 2002 Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Tomáš Cempírek 2008 MIX Štafeta (dvoučlenná) (trička závodu v ceně startovného)
Tereza Cempírková 2006
Ondřej Cempírek 2016 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Liliana Robeová 2011 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Milan Klíma 1978 Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Tereza Nováková 2019 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Daniel Kratochvíl 2013 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Kateřina Nováková 2017 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
MARIE PARTLOVA PARTLOVÁ 2014 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Ladislav Pártl 2014 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Petra Karásková 2019 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Dita Karásková 2017 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Timon Vágner 2014 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Tara Vágnerová 2017 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Tomáš Rosický 1973 Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Filip Chmelař 1990 Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Ondřej Klíma 2012 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Matěj Klíma 2015 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Tereza Bártová 2010 Rézy Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Nikola Jarošová 2010 Niky Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Filip Doupovec 2009 Dorost 15 - 17 let (7,5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Pavlína Douovcová 2015 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Jakub Dvořák 2014 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Daniela Dvořáková 2012 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Daniela Vomelová 2011 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Dita Karásková 2017 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Jaroslav Bečka 1999 Stará Říše Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Pavel Vranka 1981 Stará Říše Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Petr Ganzwohl 1970 Stará Říše Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Martina Sokolová 1987 Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Martin Fiala 1991 Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Tereza Jarošová 2011 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Zdeněk Jaroš 2013 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Josef Meca 2007 Dorost 15 - 17 let (7,5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Štěpán Meca 2007 Dorost 15 - 17 let (7,5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Pavel Džambik 1994 STG Jihlava Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Nela Karásková 2019 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Matyáš Karásek 2017 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Radek Havlíček 2006 Slavoj Polná Dorost 15 - 17 let (7,5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Matyáš Rudik 2009 nemám Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Natálie Záhumenská 2011 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Eliáš Fikar 2019 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Valérie Fikarová 2018 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Lukáš Hladík 2015 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Jiří Hladík 2013 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Michaela Záhumenská 2009 Dorost 15 - 17 let (7,5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Natálie Záhumenská 2011 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Jana Tomanová 1981 Tomani MIX Štafeta (dvoučlenná) (trička závodu v ceně startovného)
Petr Toman 1981
Zdeněk Jaroš 2013 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Michal Staněk 1989 Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Šimon Pavlíček 2014 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Marián Tchir 1983 Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Soňa Smejkalová 2009 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Adélka Smejkalová 2013 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Vladimír Došek 2008 Dorost 15 - 17 let (7,5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Marek Klofáč 2014 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Nikola Klofáčová 2011 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Nela Klimešová 2013 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Kristián Klimeš 2014 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Andělka Jeřábková 2018 Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Jitka Chvátalová 1988 Chvatíci MIX Štafeta (dvoučlenná) (trička závodu v ceně startovného)
Jakub Chvátal 1984
Klára Chvátalová 2013 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Jakub Chvátal 2011 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Kateřina Rychlá 2010 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Jiří Vatter 2008 Dorost 15 - 17 let (7,5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Monika Mrtková 2011 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Vojtěch Popík 2013 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Lucie Popíková 1982 Kočky MIX Štafeta (dvoučlenná) (trička závodu v ceně startovného)
Jaroslava Hořejší 1975
Monika Popíková 2015 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Roman Popík 1986 Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Matyáš Mátl 2012 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Michaela Šimková 1982 Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Markéta Valentová 1977 Velosport valenta Stott team Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Aneta Tomová 1988 Rocket Run Team Habry MIX Štafeta (dvoučlenná) (trička závodu v ceně startovného)
Petra Vávrová 1985
Michal Štefánek 2016 Monkey Race Skuhrov Dětský závod 4 - 7 let s doprovodem rodičů (tričko závodu v ceně startovného)
Michaela Tomanová 2014 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Daniel Toman 2012 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Pavel Holcman 2013 Vyhlidkari Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Štepán Kořán 2012 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)
ZDENKA TESAŘOVÁ NOVÁKOVÁ 1991 Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Jitka Doležalová 1995 STG Jihlava Hlavní závod 18 let a více (10 km) (tričko závodu v ceně startovného)
Nella Anna Štěpničková 2015 Mláděž 8 - 14 let (5 km) (tričko závodu v ceně startovného)