Startovka Štěpánský běh v Čáslavi 2023

Jméno Příjmení Ročník Název klubu Délka závodu Zaplaceno
Jiří Švec 1958 Běhej Poděbrady Hlavní závod na 2 kola (4,9 km)
Tomáš Sehnal 1967 Běhej Poděbrady Hlavní závod na 2 kola (4,9 km)
Jaroslav Lunáček 1978 Maleč tým Hlavní závod na 2 kola (4,9 km)
Miloslav Bohuněk 1962 Sokol Libice Hlavní závod na 2 kola (4,9 km)
Jaroslav Bohuněk 1984 Sokol Libice Hlavní závod na 2 kola (4,9 km)
Nikol Zemánková 2014 Atletika Český Brod Přípravka (2014 - 2016) - 850m
Jitka Jirovská 1981 AC Čáslav Závod na 1 kolo (2,4 km)
Viola Jirovská 2018 AC Čáslav Děti a rodiče s dětmi (2017 a mladší) - 400m
Miloš Jirovský 2009 AC Čáslav Závod na 1 kolo (2,4 km)
Petra Králová 1986 Běháme v KH, ŠBV Hlavní závod na 2 kola (4,9 km)
Petr Hrubý 2005 AC Čáslav Hlavní závod na 2 kola (4,9 km)
Matěj Gabko 2008 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou Hlavní závod na 2 kola (4,9 km)
Adéla Gabková 2011 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou Závod na 1 kolo (2,4 km)
Aleš st. Slabihoud 1975 ŠAK Pardubice Hlavní závod na 2 kola (4,9 km)
Tereza Slabihoudová 2007 AC Pardubice Závod na 1 kolo (2,4 km)
Aleš Slabihoud 2010 DAYTO RIU Pardubice Hlavní závod na 2 kola (4,9 km)
Pavel Slabihoud 2010 ŠAK Pardubice Hlavní závod na 2 kola (4,9 km)
Zbynek Kudrna 1980 ELM TRADE Racing team Hlavní závod na 2 kola (4,9 km)
Ladislav Kudrna 2002 Závod na 1 kolo (2,4 km)
David Kudrna 1977 ELM TRADE Racing team Hlavní závod na 2 kola (4,9 km)
Barbora Dusová 2005 Závod na 1 kolo (2,4 km)
Štefan Fišter 1964 Závod na 1 kolo (2,4 km)
Anna Fišterová 2011 AC Čáslav Závod na 1 kolo (2,4 km)
Adam Fišter 2016 Přípravka (2014 - 2016) - 850m
Miroslav Říha 1945 Sokol Sadská Hlavní závod na 2 kola (4,9 km)
Jan Herda 1983 SKP Nymburk Hlavní závod na 2 kola (4,9 km)
Josef Novák 2019 Děti a rodiče s dětmi (2017 a mladší) - 400m
Hana Nováková 2021 Děti a rodiče s dětmi (2017 a mladší) - 400m
Jana Nováková 2017 Děti a rodiče s dětmi (2017 a mladší) - 400m
Josef Novák 1983 Žakaka Hlavní závod na 2 kola (4,9 km)
Adam Sovadina 2010 AC Čáslav Závod na 1 kolo (2,4 km)
Sofie Sovadinova 2015 Přípravka (2014 - 2016) - 850m
Václava Havelkova 1991 STG Kutná Hora Závod na 1 kolo (2,4 km)
Elen Běhalová 2019 Atletická akademie Ludmily Formanové Děti a rodiče s dětmi (2017 a mladší) - 400m
Dominik Vraný 2015 Atletická akademie Ludmily Formanové Přípravka (2014 - 2016) - 850m
Hana Zopkova 1971 Rozbehame Kutnou Horu Závod na 1 kolo (2,4 km)
Jan Vraný 2015 Atletická akademie Ludmily Formanové Přípravka (2014 - 2016) - 850m
Jan Roman Zopka 2007 Rozbehame Kutnou Horu Závod na 1 kolo (2,4 km)
Jakub Vrbenský 1995 SKP Olympia Kutná Hora Hlavní závod na 2 kola (4,9 km)
Jonáš Kešner 2019 Děti a rodiče s dětmi (2017 a mladší) - 400m
Žofie Kešnerová 2016 Přípravka (2014 - 2016) - 850m
Adam Kešner 1981 Hlavní závod na 2 kola (4,9 km)
Adéla Křikavová 2010 Světlá nad Sázavou Závod na 1 kolo (2,4 km)
Vojtěch Brachtl 1994 AC Track and field Brno Hlavní závod na 2 kola (4,9 km)
Miroslav Malina 2006 AC Čáslav Závod na 1 kolo (2,4 km)
Jiří Berky 1962 AZ Tým Světlá nad Sázavou Hlavní závod na 2 kola (4,9 km)
Alena Kopecká 2016 Přípravka (2014 - 2016) - 850m
Tereza Kopecká 2014 AC Čáslav Přípravka (2014 - 2016) - 850m
Jan Středa 2011 AC Čáslav Závod na 1 kolo (2,4 km)
Antoniogjg AntonionibJL Hilux club Děti a rodiče s dětmi (2017 a mladší) - 400m
Kateřina Turková 1991 ASK Slavia Praha Hlavní závod na 2 kola (4,9 km)
Jakub Sovadina 2016 Atletická akademie Ludmily Formanové Přípravka (2014 - 2016) - 850m
Mia Půžová 2018 Atletická akademie Ludmily Formanové Děti a rodiče s dětmi (2017 a mladší) - 400m
Nela Olivová 2014 Atletická akademie Ludmily Formanové Přípravka (2014 - 2016) - 850m
Tina Olivová 2015 Atletická akademie Ludmily Formanové Přípravka (2014 - 2016) - 850m
Václav Dušánek 2018 Atletická akademie Ludmily Formanové Děti a rodiče s dětmi (2017 a mladší) - 400m
Tereza Schovancová 2015 Atletická akademie Ludmily Formanové Přípravka (2014 - 2016) - 850m
Martin Schovanec 2018 Atletická akademie Ludmily Formanové Děti a rodiče s dětmi (2017 a mladší) - 400m
Šárka Lehetová 2014 Atletická akademie Ludmily Formanové Přípravka (2014 - 2016) - 850m
Dominik Hladík 2015 Atletická akademie Ludmily Formanové Přípravka (2014 - 2016) - 850m
Šárka Hynková 2014 Atletická akademie Ludmily Formanové Přípravka (2014 - 2016) - 850m
Marek Karafiát 2017 Děti a rodiče s dětmi (2017 a mladší) - 400m
Jakub Šíp 2016 Atletická akademie Ludmily Formanové Přípravka (2014 - 2016) - 850m
Michael Dymák 2013 Atletická akademie Ludmily Formanové Závod na 1 kolo (2,4 km)
Eva Drahorádová 2012 Atletická akademie Ludmily Formanové Závod na 1 kolo (2,4 km)
Dominika Svobodová 2017 Atletická akademie Ludmily Formanové Děti a rodiče s dětmi (2017 a mladší) - 400m
Kateřina Pospíšilová 2012 Atletická akademie Ludmily Formanové Závod na 1 kolo (2,4 km)
Jakub Pospíšil 2010 Atletická akademie Ludmily Formanové Závod na 1 kolo (2,4 km)
Petra Dvořáková 1981 AC Čáslav, z.s. Hlavní závod na 2 kola (4,9 km)
František Malina 2005 AC Čáslav Hlavní závod na 2 kola (4,9 km)
Ondřej Cincibus 1977 AC Čáslav Hlavní závod na 2 kola (4,9 km)
Amálie Pernicová 2011 AC Čáslav Závod na 1 kolo (2,4 km)
Dominik Jánošík 2009 Atletika Vlašim Závod na 1 kolo (2,4 km)
Rudolf Jánošík 1971 Vlašim Hlavní závod na 2 kola (4,9 km)
Jan Prášek 1981 Jiskra Havlíčkův Brod Hlavní závod na 2 kola (4,9 km)
Vojta Petráš 2008 NMMOR Závod na 1 kolo (2,4 km)
Petr Hubáček 2008 NMMOR Závod na 1 kolo (2,4 km)
Daniel Dočkal 2005 NMMOR Hlavní závod na 2 kola (4,9 km)
Martin Podaný 1982 Rozběháme Kutnou Horou Hlavní závod na 2 kola (4,9 km)
Dominika Kmentová 2012 TJ Jiskra Zruč n.S. Závod na 1 kolo (2,4 km)
Marek Nedvěd 2005 T.J. Sokol Kolín - atletika Hlavní závod na 2 kola (4,9 km)
Věra Sochorová 1978 TJ Jiskra Havlíčkův Brod Hlavní závod na 2 kola (4,9 km)
Pavel Prchal 1959 GP Kolín Hlavní závod na 2 kola (4,9 km)
Eliška Jiráková 2015 Hvězda Pardubice Přípravka (2014 - 2016) - 850m
Karolína Nedvědová 2009 T.J. Sokol Kolín - atletika Závod na 1 kolo (2,4 km)
Adam Pernica 2007 AC Čáslav Závod na 1 kolo (2,4 km)
Richard Středa 2007 AC Čáslav Závod na 1 kolo (2,4 km)
Petr Malina 2008 Ac Čáslav Závod na 1 kolo (2,4 km)