Startovka Silvestrovský běh Klučovka 2023

Jméno Příjmení Ročník Název klubu Délka závodu Zaplaceno
Karel Manka 2011 Virtuální chůze na 5 km - s příspěvkem na Barevný svět 50 Kč ze startovného + medaile
Anna Manková 2014 Virtuální chůze na 5 km - s příspěvkem na Barevný svět 50 Kč ze startovného + medaile
Jaroslava Baráková 1966 Virtuální chůze na 5 km - s příspěvkem na Barevný svět 50 Kč ze startovného + medaile
Jaromír Barák 1957 Virtuální chůze na 5 km - s příspěvkem na Barevný svět 50 Kč ze startovného + medaile
Aneta Moravcová 2004 Virtuální chůze na 5 km - s příspěvkem na Barevný svět 50 Kč ze startovného + medaile
Marcela Moravcová 1976 Virtuální chůze na 5 km - s příspěvkem na Barevný svět 50 Kč ze startovného + medaile
Karel Müller 2023 Virtuální chůze na 5 km - s příspěvkem na Barevný svět 50 Kč ze startovného
Martin Urbánek 1983 Hlavní závod na 10,2 km
Katka Klementová 1987 Hlavní závod na 10,2 km
Denisa Lesslová 1987 TJ Spartak Závod na 5 km
Alena Hanáková 1975 ŠBV Virtuální chůze na 10 km - s příspěvkem na Barevný svět 50 Kč ze startovného + medaile
Dalibor Kocur 2004 Závod na 5 km
Viktorie Dočkalová 2005 Závod na 5 km
Vlasta Dočkalová 1979 Závod na 5 km
Jan Hutař 1990 Závod na 5 km
Marek Bobek 1986 Hlavní závod na 10,2 km
Anna Bobková 2004 Hlavní závod na 10,2 km
Ondřej Hladký 2002 Hlavní závod na 10,2 km
Jana Holubová 1982 Hápovky Závod na 5 km
Benjamin Hill 2014 Hapovky Závod na 5 km
Matěj Holub 2010 Hápovky Závod na 5 km
Mia Hill 2010 Hapovky Závod na 5 km
Kateřina Hápová 1985 Hápovky Závod na 5 km
Lenka Plačková 1985 Winners Znojmo Závod na 5 km
Dana Knotková 1979 Winners Znojmo Hlavní závod na 10,2 km
Marek Klement 1985 Štefko running team Hlavní závod na 10,2 km
Michael Růžička 1994 Hlavní závod na 10,2 km
Mariana Dosbabová 2006 Dosbábovky Závod na 5 km
Dobroslava Muzikářová 1970 Virtuální chůze na 5 km - s příspěvkem na Barevný svět 50 Kč ze startovného + medaile
Marek Hlouch 1978 Virtuální chůze na 10 km - s příspěvkem na Barevný svět 50 Kč ze startovného
Jolanka Pokorná 2014 Otín Virtuální chůze na 10 km - s příspěvkem na Barevný svět 50 Kč ze startovného + medaile
Martin Pokorný 1984 Otín Virtuální chůze na 10 km - s příspěvkem na Barevný svět 50 Kč ze startovného
Daniela Pokorná 1984 Otín Virtuální chůze na 10 km - s příspěvkem na Barevný svět 50 Kč ze startovného + medaile
Petra Krontorádová 1978 Virtuální chůze na 10 km - s příspěvkem na Barevný svět 50 Kč ze startovného
Sára Krontorádová 2008 Experiment Virtuální chůze na 10 km - s příspěvkem na Barevný svět 50 Kč ze startovného
Sylvie Bazalová 1979 Virtuální chůze na 5 km - s příspěvkem na Barevný svět 50 Kč ze startovného
Tomáš Rozsypal 1979 Virtuální chůze na 10 km - s příspěvkem na Barevný svět 50 Kč ze startovného
David Kopeček 1991 Rabbit Znojmo Hlavní závod na 10,2 km
Simona Kuchařová 1996 Rabbits Znojmo Hlavní závod na 10,2 km
Šárka Totková 2010 Experiment Virtuální chůze na 10 km - s příspěvkem na Barevný svět 50 Kč ze startovného
Jiří Hronek 1993 Hlavní závod na 10,2 km
Mirka Totková 1979 Experiment Virtuální chůze na 10 km - s příspěvkem na Barevný svět 50 Kč ze startovného
Hana Klimešová 2007 Hlavní závod na 10,2 km
Aneta Ludvíková 2005 Hlavní závod na 10,2 km
Pavel Janík 1984 Hlavní závod na 10,2 km
Eliška Švaříčková 1980 Virtuální chůze na 5 km - s příspěvkem na Barevný svět 50 Kč ze startovného + medaile
Martin Janata 1986 Třebíč Hlavní závod na 10,2 km
Jiří Krontorád 1976 Virtuální chůze na 10 km - s příspěvkem na Barevný svět 50 Kč ze startovného
Michal Makovec 1984 Experiment Virtuální chůze na 10 km - s příspěvkem na Barevný svět 50 Kč ze startovného
Veronika Turková 1990 Experiment Virtuální chůze na 10 km - s příspěvkem na Barevný svět 50 Kč ze startovného
Jana Karasová 1969 Závod na 5 km
Markéta Hlouchová 1979 Virtuální chůze na 10 km - s příspěvkem na Barevný svět 50 Kč ze startovného
Zuzana Rozsypalová 1979 Virtuální chůze na 10 km - s příspěvkem na Barevný svět 50 Kč ze startovného
Marie Hartmanovt 1990 ŠBV Virtuální chůze na 5 km - základní startovné
Jana Báňová 1979 OCR Třebíč Hlavní závod na 10,2 km
Hana Kučerová 2002 SDH Kojetice Závod na 5 km
David Doležal 2002 Sokol Ptáčov Závod na 5 km
Marcel Kica 1977 Hlavní závod na 10,2 km
Tomáš Prášil 2005 OOB Třebíč Hlavní závod na 10,2 km
Martina Černá 1990 SDH Myslibořice Závod na 5 km
Martin Horsky 1983 M3 Gym Hlavní závod na 10,2 km
Vladimír Votava 1988 Hlavní závod na 10,2 km
Aleš Konečný 1988 fKlidu sport team Hlavní závod na 10,2 km
Šárka Doláková 2007 Atletika Jihlava Závod na 5 km
Karel Voda 1981 Hlavní závod na 10,2 km
Jan Voda 2007 TJ Spartak Třebíč Závod na 5 km
Nikola Vodová 2008 TJ Spartak Třebíč Závod na 5 km
Tomáš Urbánek 2006 SK Brno Žabovřesky Hlavní závod na 10,2 km
Nela Bednářová 2008 TJ Spartak Třebíč Závod na 5 km
Josef Nováček 1958 SDH Čučice Závod na 5 km
Josef Dvořáček 1965 Praha Závod na 5 km
Tomáš Glovacz 1976 Triatlon Spartak Třebíč Hlavní závod na 10,2 km
David Sochor 1977 FreeRunners Vladislav Hlavní závod na 10,2 km
Anežka Jičínská 2002 PLAŠ Virtuální chůze na 5 km - s příspěvkem na Barevný svět 50 Kč ze startovného
Štěpánka Jičínská 2006 PLAŠ Virtuální chůze na 5 km - s příspěvkem na Barevný svět 50 Kč ze startovného
Petr Jičínský 1972 Orel Moravské Budějovice Hlavní závod na 10,2 km
Lenka Jičínská 1974 Orel Moravské Budějovice Závod na 5 km
Matěj Vítek 2005 OK Jihlava Hlavní závod na 10,2 km
Barbora Plichtová 1991 Závod na 5 km
Matyáš Večeřa 2009 TJ Spartak Třebíč Závod na 5 km
Tomáš Doležal 1990 Hlavní závod na 10,2 km
Petr Kadera 1986 Virtuální chůze na 5 km - s příspěvkem na Barevný svět 50 Kč ze startovného
Pavel Klusáček 1956 Hlavní závod na 10,2 km
Vítězslav Klusáček 1984 Hlavní závod na 10,2 km
Ludmila Řídká 1989 Prostě běž! Závod na 5 km
Miroslav Dubský 1955 Přibyslav Závod na 5 km
Jan Pokorný 1990 Závod na 5 km
Radek Martének 1978 Hlavní závod na 10,2 km
Sylva Oranyová 2007 OK Jihlava Hlavní závod na 10,2 km
Lada Szabó 1978 Winners Znojmo Hlavní závod na 10,2 km
Vojtěch Orany 2004 OK Jihlava Hlavní závod na 10,2 km
Jana Janatová 1987 Třebíč Závod na 5 km
Markéta Dvořáková 2008 Tj Spartak Třebíč Závod na 5 km
Magdaléna Manková 1985 Hlavní závod na 10,2 km
Jan Auf 2009 TJ Spartak Závod na 5 km
Jan Pacal 2003 Pro Třebíč Hlavní závod na 10,2 km
Pavel Pacal 1974 Město Třebíč Hlavní závod na 10,2 km
David Hort 1975 Hortovi Závod na 5 km
Michaela Hortová 1975 Hortovi Závod na 5 km
Dana Bergerová 1955 Hortovi Virtuální chůze na 5 km - s příspěvkem na Barevný svět 50 Kč ze startovného
Eva Hortová 1951 Hortovi Virtuální chůze na 5 km - s příspěvkem na Barevný svět 50 Kč ze startovného
Miloslav Bayer 1947 Triatlon Brno Hlavní závod na 10,2 km
Pavla Lösselová 2023 Závod na 5 km
Adéla Ederová 1989 šelmy z Třebíče Závod na 5 km
Lenka Hrnčářová 1974 Trnava Závod na 5 km
Elena Moudrá 2009 Závod na 5 km
Martin Kalda 2009 TJ Spartak Třebíč Závod na 5 km
Jitka Hlaváčová 1969 Závod na 5 km
Marek Vostal 2008 Tj Spartak Třebíč Závod na 5 km
Václav Vostal 2006 TJ Spartak Třebíč Závod na 5 km
Denisa Navrkalová 1999 Hlavní závod na 10,2 km
Věra Sochorová 1978 TJ Jiskra Havlíčkův Brod Závod na 5 km
Lenka Lányiová 2001 Závod na 5 km
Bedřich Čermák 1974 Turtles Znojmo Závod na 5 km
Martin Plachetský 1980 Virtuální chůze na 10 km - s příspěvkem na Barevný svět 50 Kč ze startovného
JItka Plachetská 1981 Virtuální chůze na 10 km - s příspěvkem na Barevný svět 50 Kč ze startovného
Jakub Holas 1987 Krotitelé dechů Hlavní závod na 10,2 km
Michael Jewell 1982 Hlavní závod na 10,2 km
Filip Švaříček 2014 HEADFIVE Lumpíci Virtuální chůze na 5 km - s příspěvkem na Barevný svět 50 Kč ze startovného
Veronika Švaříčková 1979 HEADFIVE Lumpíci Virtuální chůze na 5 km - s příspěvkem na Barevný svět 50 Kč ze startovného
Adriana Švaříčková 2010 HEADFIVE Lumpíci Virtuální chůze na 5 km - s příspěvkem na Barevný svět 50 Kč ze startovného
Helena Venhodová 1956 HEADFIVE Lumpíci Virtuální chůze na 5 km - s příspěvkem na Barevný svět 50 Kč ze startovného
Hana Fialová 1998 Hlavní závod na 10,2 km
Vítězslav Klein 1997 Hlavní závod na 10,2 km
Petr Bělka 1980 TJ Spartak Třebíč Hlavní závod na 10,2 km
Vojtěch Baláž 1987 Rodiče na útěku Závod na 5 km
Marek Potůček 1972 Krotitelé dechů Závod na 5 km
Jan Koukal 1979 Sdh Přibyslavice Hlavní závod na 10,2 km
Lukáš Charvát 1976 Krotitelé dechů Hlavní závod na 10,2 km
Petra Galabová 1990 TJ Spartak Třebíč Závod na 5 km
Petr Vostal 1974 TJ Spartak Třebíč Hlavní závod na 10,2 km
Veronika Holoubková 1988 Hlavní závod na 10,2 km
Ondřej Závacký 1991 Hlavní závod na 10,2 km
Jana Kastlová 2009 Holky do nepohody (ŠBV) Virtuální chůze na 10 km - s příspěvkem na Barevný svět 50 Kč ze startovného + medaile
Pavla Kastlová 1973 Holky do nepohody (ŠBV) Virtuální chůze na 10 km - s příspěvkem na Barevný svět 50 Kč ze startovného + medaile
Luděk Ševčík 1959 TJ Jiskra Havlíčkův Brod Hlavní závod na 10,2 km
Irena Zelená 1976 OREL Moravské Budějovice Závod na 5 km
Ondřej Šenekl 1982 Hlavní závod na 10,2 km
Zbyněk Caha 1984 Atletic Třebíč Hlavní závod na 10,2 km
Lada Hamerníková 1981 Hlavní závod na 10,2 km
Jana Fidlerova 1983 Hlavní závod na 10,2 km
Jiří Nožka 1963 Třebíč Hlavní závod na 10,2 km
Zdeněk Ryšavý 1991 Běhání Okříšky Hlavní závod na 10,2 km
Arnošt Koreš 1950 Atletik Třebíč Závod na 5 km
Ivo Macek 1963 Závod na 5 km
Zdeněk Pilát 1958 Běhání Okříšky Hlavní závod na 10,2 km
Roman Dubský 1978 Přibyslav Hlavní závod na 10,2 km
Marek Tretera 1980 AC Sportguides Rožnov p. R. Hlavní závod na 10,2 km
Jan Doležal 1989 OCR Brtnice Hlavní závod na 10,2 km
Jitka Doležalová 1995 STG Jihlava Závod na 5 km
Šárka Menclová 2013 TJ Sokol Hradec Králové Závod na 5 km
Jan Konečný 1993 Hlavní závod na 10,2 km
Jakub Benda 1982 Krotitelé dechů Hlavní závod na 10,2 km
Zbyněk Mikuláš 1990 Svatoslav Závod na 5 km
Zuzana McBain 1980 Barevný svět Virtuální chůze na 5 km - základní startovné