Startovka Běh na Kamenný Stůl 2023

Jméno Příjmení Ročník Název klubu Délka závodu Zaplaceno
Pavel Kasal 1993 Pivní běh Soutice Hlavní závod - Trasa A na 8,5 km
Martin Novotný 1990 Hlavní závod - Trasa A na 8,5 km
Radek Novotný 1988 DNA Hlavní závod - Trasa A na 8,5 km
Lucie Peterková 1995 Hlavní závod - Trasa A na 8,5 km
Jan Mayer 1954 Hlavní závod - Trasa A na 8,5 km
Alžběta Kieselová 2016 Trasa D na 1 km (děti do 10 let)
Jakub Andrle 1982 Hlavní závod - Trasa A na 8,5 km
Sofie Rosenthalová 2013 Trasa D na 1 km (děti do 10 let)
Verena Knödlsederová 2006 jitkarosenthalova@gmail.com Trasa B na 3,5 km (dospělí nad 15 let)
Daniel Rosenthal 2006 Trasa B na 3,5 km (dospělí nad 15 let)
Matyáš Kalaš 2016 Ústecké centrum cyklistiky Trasa D na 1 km (děti do 10 let)
Štěpán Kalaš 2010 Ústecké centrum cyklistiky Trasa B na 3,5 km (děti do 15 let)
Filip Lán 1980 OK Slavia Hradec Králové Hlavní závod - Trasa A na 8,5 km
Petr Uzel 1972 Hlavní závod - Trasa A na 8,5 km
Patrik Šibrava 2012 Jiskra Zruč n.S. Trasa C na 2 km (děti 10 - 15 let)
Matyáš Stoupa 2020 Trasa D na 1 km (děti do 10 let)
Roman Stoupa 2011 Trasa C na 2 km (děti 10 - 15 let)
Aneta Stoupová 2008 Trasa B na 3,5 km (děti do 15 let)
Nikola Novotná 1991 Mindy Hlavní závod - Trasa A na 8,5 km
Iveta Faitlová 1995 Mindy Hlavní závod - Trasa A na 8,5 km
Nikol Csörgö 2020 Trasa D na 1 km (děti do 10 let)
Elen Csörgö 2015 Trasa D na 1 km (děti do 10 let)
Bernhardtová Nicol 2013 Močedník cycling team Trasa D na 1 km (děti do 10 let)
Michal Bernhardt 1980 Močedník cycling team Hlavní závod - Trasa A na 8,5 km
Květa Uzlová 1975 BKČS Hlavní závod - Trasa A na 8,5 km
Sofia Kužmová 2013 Target Sport Milovice Trasa D na 1 km (děti do 10 let)
Magdaléna Bořilová 1965 Hlavní závod - Trasa A na 8,5 km
Josef Navrátil 1949 SK Strančice Hlavní závod - Trasa A na 8,5 km
Vojtěch Levý 2013 Trasa D na 1 km (děti do 10 let)
Šárka Šístková 2016 Orientační běh Sparta Trasa D na 1 km (děti do 10 let)
Adam Šístek 2018 Orientační běh Sparta Trasa D na 1 km (děti do 10 let)
Iveta Šístková 1986 Kitl team Hlavní závod - Trasa A na 8,5 km
Jiří Pšenička 1946 SyPa Pardubice Hlavní závod - Trasa A na 8,5 km
Miroslav Foller 1973 EFA team Hlavní závod - Trasa A na 8,5 km
Martin Malinský 1979 MTB team ČT Trasa B na 3,5 km (dospělí nad 15 let)
Adélka Malinská 2014 Talent bike Cycling team Trasa D na 1 km (děti do 10 let)
Pavel Linhart 1992 Rataje Hlavní závod - Trasa A na 8,5 km
Jan Linhart 1984 Praha Trasa B na 3,5 km (dospělí nad 15 let)
Rudolf Jánošík 1971 Vlašim Hlavní závod - Trasa A na 8,5 km
Stanislav Šibrava 1983 Jiskra Zruč n.S. Hlavní závod - Trasa A na 8,5 km
Michal Anton 1987 PEKASS Zetko Hlavní závod - Trasa A na 8,5 km
Jaroslav Anděl 1973 Chabeřice Trasa B na 3,5 km (dospělí nad 15 let)
Ivan Cinka 1957 Atletika Benešov Hlavní závod - Trasa A na 8,5 km
Miroslav Smékal 1960 Benešovský běžecký klub Hlavní závod - Trasa A na 8,5 km
Štěpán Vaněk 2010 Trasa C na 2 km (děti 10 - 15 let)
Daniel Častvaj 1974 Hlavní závod - Trasa A na 8,5 km
Eliška Svatošová 2020 Pivní běh Soutice Trasa D na 1 km (děti do 10 let)
Kateřina Řeháková 1972 Hlavní závod - Trasa A na 8,5 km
Eva Vojáčková 1986 Hlavní závod - Trasa A na 8,5 km
Josef Ruzicka 1948 Bukova -Pravonin Hlavní závod - Trasa A na 8,5 km
Barbora Sadílková 2018 Trasa D na 1 km (děti do 10 let)
Radek Mašek 1972 PEKASS running team Hlavní závod - Trasa A na 8,5 km
Jan Mašek 2003 Hlavní závod - Trasa A na 8,5 km
Jiří Němec 1948 Atletika Vlašim Hlavní závod - Trasa A na 8,5 km
Tomáš Kopecký 2000 Hlavní závod - Trasa A na 8,5 km
Eliška Kopecká 1998 OB Sokol Kostelec nad Černými lesy Hlavní závod - Trasa A na 8,5 km
Filip Žilka 1994 Pekass Zetko Hlavní závod - Trasa A na 8,5 km
David Šimonek 2008 Trasa B na 3,5 km (děti do 15 let)
Josef Vitásek 1958 Buková u Příbramě Hlavní závod - Trasa A na 8,5 km
Oto Verner 2013 Ledečko Trasa C na 2 km (děti 10 - 15 let)
Lukáš Chalupa 1984 Olympia Spartan Training KH Hlavní závod - Trasa A na 8,5 km
Jiří Karkoš 2020 Trasa D na 1 km (děti do 10 let)
Karolína Karkošová 2018 Trasa D na 1 km (děti do 10 let)
Klára Taubnerová 2019 Trasa D na 1 km (děti do 10 let)
Vojtěch Hondl 1993 OTB Štoky Hlavní závod - Trasa A na 8,5 km
Ellena Marková 2017 Trasa D na 1 km (děti do 10 let)
Koleta Moravcová 2001 Olympia Spartan Training Kutná Hora Hlavní závod - Trasa A na 8,5 km
Anna Hálkovová 2013 Atletika Jižní Město Trasa D na 1 km (děti do 10 let)
Vladimír Vacek 1993 OB Sokol Kostelec nad Černými lesy Hlavní závod - Trasa A na 8,5 km
Gita Rejhonová 2015 Trasa D na 1 km (děti do 10 let)
Jan Mühldorf 1977 Benešovský bĕžecký klub Hlavní závod - Trasa A na 8,5 km
Jiří Benda 1977 OTB Štoky Hlavní závod - Trasa A na 8,5 km
Michal Štrunc 1989 Dubina Running Team Hlavní závod - Trasa A na 8,5 km
Dagmar Merašická 1959 Continental Automotive Czech Republic s.r.o. Hlavní závod - Trasa A na 8,5 km
Libor Jelínek 1984 Box KH Hlavní závod - Trasa A na 8,5 km
Dominik Jánošík 2009 Atletika Vlašim Trasa B na 3,5 km (děti do 15 let)
Jan Pejša 1975 smí být prázdné Hlavní závod - Trasa A na 8,5 km
ROMAN ČEVELA 1989 Veselé sušenky Hlavní závod - Trasa A na 8,5 km
Peter Bišťan 1999 Veselé sušenky Hlavní závod - Trasa A na 8,5 km
Lubomír Král 1990 Veselé sušenky Hlavní závod - Trasa A na 8,5 km
Michal Barvič 1984 STG Pardubice Hlavní závod - Trasa A na 8,5 km
Miloslava Jiráková 1986 Hlavní závod - Trasa A na 8,5 km
Antonín Novák 2019 FAAM team Trasa D na 1 km (děti do 10 let)
František Novák 1983 FAAM team Hlavní závod - Trasa A na 8,5 km
Petr Vondraš 1981 Hlavní závod - Trasa A na 8,5 km
Jana Vondrašová 1978 Hlavní závod - Trasa A na 8,5 km
Markéta Náhlíková 1981 Baby Vital Trasa B na 3,5 km (dospělí nad 15 let)
Pavel Nevole 2012 Atletika Hostivař Trasa C na 2 km (děti 10 - 15 let)
Tomáš Nevole 2009 Atletika Hostivař Trasa B na 3,5 km (děti do 15 let)
Jan Náhlík 1981 Baby Vital Hlavní závod - Trasa A na 8,5 km
Aneta Uhrová 2016 Trasa D na 1 km (děti do 10 let)
Ema Uhrová 2014 Trasa D na 1 km (děti do 10 let)
Zdeněk Verner 1977 Furious snails Hlavní závod - Trasa A na 8,5 km
Radek Theier 1987 Pekass Zetko Hlavní závod - Trasa A na 8,5 km
Jiří Melichar 1989 PEKASS ZETKO Hlavní závod - Trasa A na 8,5 km
Marta Svatošová 1990 Pivní běh Soutice Hlavní závod - Trasa A na 8,5 km
Mikuláš Uher 2001 JUMA Hlavní závod - Trasa A na 8,5 km