Startovka AXIS NOČNÍ DESÍTKA 2022

Jméno Příjmení Ročník Název klubu Délka závodu Zaplaceno
Anna Schmidtová 2003 Závod na 5 km
Blanka Vopravilová 1986 Predator Workout Počátky Závod na 5 km
Kristýna Váňová 2003 Závod na 5 km
Blanka Svobodova 1982 Amcykl Humpolec Hlavní závod na 10 km
Jiří Krebs 1993 Luka nad Jihlavou Hlavní závod na 10 km
Drahoslav Šerý 1978 Jamné u Jihlavy Hlavní závod na 10 km
Dorota Šerá 2011 Dorka v lehu Dětské závody (2008 - 2020)
Tobiáš Šerý 2008 TJ Sokol Jamné u Jihlavy Dětské závody (2008 - 2020)
Jan Ježek 1983 Devegain Hlavní závod na 10 km
David Kovář 1981 Orel Telč Hlavní závod na 10 km
Pavel Krajhanzl 1985 BJS běžci Hlavní závod na 10 km
Michal Brož 1976 BJS běžci Štafeta 10 km (dvoučlenná)
Rostislav Mašek 1978 RB Highlands Hlavní závod na 10 km
Martin Sázavský 1997 MOXMA.CZ Hlavní závod na 10 km
Petr Pablo Kružík 1976 Vysočina Running Hlavní závod na 10 km
Tomáš Jakoubek 1986 Hlavní závod na 10 km
Hana Kudrnová 1989 BJS běžci Hlavní závod na 10 km
Iveta Moravcová 1992 BJS běžci Hlavní závod na 10 km
Jaroslav Jakeš 1980 Hlavní závod na 10 km
Jitka Höferová 1976 Brokers Hlavní závod na 10 km
Patrícia Lukačovičová 1993 Brokers Hlavní závod na 10 km
Jan Höfer 1994 Brokers Hlavní závod na 10 km
Petra Váchová 1974 Extrem team Vystrkov Hlavní závod na 10 km
Lada Škrabánková 1973 BJS běžci Hlavní závod na 10 km
Hana Lacinová 1970 Hlavní závod na 10 km
Václav Lacina 1969 Hlavní závod na 10 km
Filip Slanina 1988 Hlavní závod na 10 km
Roman Vostál 1987 HIGHLAND PROJECT Hlavní závod na 10 km
Jan a Václav Havlovi 2019 Jihlava Dětské závody (2008 - 2020)
Vojta Havel 2012 Jihlava Dětské závody (2008 - 2020)
Aneta Havlová 1987 Jihlava Hlavní závod na 10 km
Aleš Záhorský 1973 RB HIGHLANDS Hlavní závod na 10 km
Ondřej Svoboda 1981 Sokolíci Hlavní závod na 10 km
David Škrdla 1996 Závod na 5 km
Lucie Engelová 1991 Závod na 5 km
Hana Poláčková 1977 Jihlava v kondici Závod na 5 km
Aleš Urban 1989 Jeřabina Pelhřimov Štafeta 10 km (dvoučlenná)
Evička Dvorská 2020 Jihlava Dětské závody (2008 - 2020)
Eliška Zigmundová 2017 Dětské závody (2008 - 2020)
Markéta Valentová 1977 Velosport Valenta Scott team Štafeta 10 km (dvoučlenná)
Martin Zavadil 1987 Závod na 5 km
Nikol Dostálová 1994 NION Závod na 5 km
Hana Bulíčková 1986 Amcykl Humpolec Hlavní závod na 10 km
Jan Doležal 1989 OCR Brtnice Závod na 5 km
Ondřej Dostál 1990 NION Závod na 5 km
Milan Turna 1984 Jihlava Závod na 5 km
Josef Cimbálník 1991 FK Slavoj Alkohol štráse Hlavní závod na 10 km
Barbora Marešová 2001 ZaBěh Závod na 5 km
David Bartík 1980 MST Jihlava Hlavní závod na 10 km
Petr Mejzlík 1959 TJ Spartak Třebíč Hlavní závod na 10 km
Dana Kousalová 1977 Hlavní závod na 10 km
Tomáš Pavlíček 1997 Hlavní závod na 10 km
Lukáš Musil 1998 Závod na 5 km
Pavel Kopečný 1979 TJ Sokol Kamenice Hlavní závod na 10 km
Lukáš Haruda 2021 Kojčice Hlavní závod na 10 km
Vít Vohlídal 2014 FC Vysočina Jihlava Dětské závody (2008 - 2020)
Ema Vohlídalová 2012 Korela Sports Team Dětské závody (2008 - 2020)
Vojtěch Fučík 1991 Fešáci Humpolec Hlavní závod na 10 km
Luboš Bouček 1992 Fešáci Hlavní závod na 10 km
Agáta Hondlová 2019 OTB Štoky Dětské závody (2008 - 2020)
Vojtěh Hondl 1993 OTB Štoky Hlavní závod na 10 km
Roman Dubský 1978 Přibyslav Hlavní závod na 10 km
Mike Jewell 1982 Hlavní závod na 10 km
Robert Lacina 1976 OTB Štoky Závod na 5 km
Jiří Benda 1977 OTB Štoky Závod na 5 km
Jitka Mezerová 1995 OCR Brtnice Závod na 5 km
Petr Beneš 1967 Hlavní závod na 10 km
Ivana Korecká 1977 Polná Hlavní závod na 10 km
Zdeněk Ryšavý 1991 Běhání Okříšky Hlavní závod na 10 km
Zdenka Tesařová Nováková 1991 Jihlava Hlavní závod na 10 km
Katarína Figurová 1994 Hlavní závod na 10 km
Lucie Pajerová 1989 Hlavní závod na 10 km
Michal Rambousek 1991 Jihlava Hlavní závod na 10 km
Lucie Hernová 1989 Hlavní závod na 10 km
Hana Matulová 1975 1. Čížovská Štafeta 10 km (dvoučlenná)