Jméno |
Příjmení |
Ročník |
Název klubu |
Délka závodu |
Zaplaceno |
Nikol |
Vencláková |
2013 |
SKP Olympia Kutná Hora |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Lucie |
Váchová |
2013 |
SKP Olympia Kutná Hora |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Marek |
Reimann |
2013 |
SKP Olympia Kutná Hora |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Tereza |
Matyášová |
2013 |
SKP Olympia Kutná Hora |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Mikuláš |
Lacman |
2013 |
SKP Olympia Kutná Hora |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Tomáš |
Kubín |
2013 |
SKP Olympia Kutná Hora |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Šárka |
Janoušková |
2013 |
SKP Olympia Kutná Hora |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Zuzana |
Janečková |
2013 |
SKP Olympia Kutná Hora |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Vojtěch |
Hrubý |
2013 |
SKP Olympia Kutná Hora |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Anna |
Haltufová |
2013 |
SKP Olympia Kutná Hora |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Jakub |
Benada |
2013 |
SKP Olympia Kutná Hora |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Nela |
Antožyová |
2013 |
SKP Olympia Kutná Hora |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Richard |
Hynek |
1998 |
Spophy |
Hlavní závod na 10.000 m |
|
Kamila |
Soukupová |
2009 |
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
Závod na 1550m (Starší žákyně 2008 - 2009) |
|
Anna |
Benešová |
2009 |
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
Závod na 1550m (Starší žákyně 2008 - 2009) |
|
Tomáš |
Kurtej |
2008 |
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
Závod na 1550m (Starší žáci 2008 - 2009) |
|
Ondřej |
Teplý |
2014 |
AC Čáslav |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Patrik |
Nečas |
2009 |
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
Závod na 1550m (Starší žáci 2008 - 2009) |
|
Eliška |
Brzková |
2013 |
Slavoj Č.Brod |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Ondřej |
Vencour |
2013 |
Slavoj Č.Brod |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Zora |
Pražáková |
2012 |
Slavoj Č.Brod |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Klára |
Mašíčková |
2015 |
Slavoj Č.Brod |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Dora |
Záhrobská |
2004 |
Slavoj Č.Brod |
Závod na 4000m (Muži, Ženy, Junioři, Juniorky a Dorostenci) |
|
Jindřich |
Zeman |
2007 |
AC Choceň |
Závod na 4000m (Muži, Ženy, Junioři, Juniorky a Dorostenci) |
|
Adam |
Bursa |
2011 |
Slavoj Český Brod |
Závod na 1550m (Mladší žáci 2010 - 2011) |
|
Matyáš Ondřej |
Lebeda |
2008 |
|
Závod na 1550m (Starší žáci 2008 - 2009) |
|
Vít |
Rosenkranc |
2008 |
SKP Olympia Kutná Hora |
Závod na 1550m (Starší žáci 2008 - 2009) |
|
Eva |
Slavíková |
1984 |
PSK Olymp Praha |
Závod na 4000m (Muži, Ženy, Junioři, Juniorky a Dorostenci) |
|
Vít |
Dalešický |
2012 |
AC Čáslav |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Jiří |
Sedlák |
2023 |
Kafe Bayer |
Hlavní závod na 10.000 m |
|
Jiří |
Sedlák |
1958 |
Kafe Bayer |
Hlavní závod na 10.000 m |
|
Natálie |
Tichá |
2016 |
|
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Tomáš |
Kleger |
2010 |
Slavoj Č.Brod |
Závod na 1550m (Mladší žáci 2010 - 2011) |
|
Matyáš Ondřej |
Hovorka |
2008 |
Slavoj Č.Brod |
Závod na 1550m (Starší žáci 2008 - 2009) |
|
Aleš |
Hovorka |
2005 |
Slavoj Č.Brod |
Závod na 4000m (Muži, Ženy, Junioři, Juniorky a Dorostenci) |
|
František |
David |
2012 |
Slavoj Č.Brod |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Nikol |
Zemánková |
2014 |
Slavij Č.Brod |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Sofie |
Kotriková |
2011 |
AC Choceň |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Tereza |
Švecová |
2010 |
AC Choceň |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Sofia Claudia |
Novotná |
2011 |
AC Choceň |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Amálie |
Havlínová |
2011 |
Slavoj Č.Brod |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Aneta |
Hanušová |
2010 |
AC Choceň |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Šimon |
Havlík |
2011 |
Slavoj Č.Brod |
Závod na 1550m (Mladší žáci 2010 - 2011) |
|
Prokop |
Daniš |
2010 |
Slavoj Č.Brod |
Závod na 1550m (Mladší žáci 2010 - 2011) |
|
Veronika |
Hynková |
2002 |
Sokol Hr.Králové |
Závod na 4000m (Muži, Ženy, Junioři, Juniorky a Dorostenci) |
|
Václav |
Zeman |
2007 |
AC Choceň |
Závod na 4000m (Muži, Ženy, Junioři, Juniorky a Dorostenci) |
|
Václav |
Růžička |
2006 |
AC Choceň |
Závod na 4000m (Muži, Ženy, Junioři, Juniorky a Dorostenci) |
|
Anežka |
Dvořáková |
2016 |
Atletika Stará Boleslav z.s. |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Šimon |
Jelínek |
2016 |
Atletika Stará Boleslav z.s. |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Elena |
Simonová |
2016 |
Atletika Stará Boleslav z.s. |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Jan |
Staněk |
2015 |
Atletika Stará Boleslav z.s. |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Vilém |
Jungman |
2015 |
Atletika Stará Boleslav z.s. |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Lucie |
Hyklová |
2015 |
Atletika Stará Boleslav z.s. |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Albert |
Marysko |
2015 |
Atletika Stará Boleslav z.s. |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Marie |
Kubištová |
2015 |
Atletika Stará Boleslav z.s. |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Vojtěch |
Kalný |
2010 |
SKP Olympia Kutná Hora |
Závod na 4000m (Muži, Ženy, Junioři, Juniorky a Dorostenci) |
|
Ella |
Haasová |
2015 |
Atletika Stará Boleslav z.s. |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Agáta |
Rotková |
2015 |
Atletika Stará Boleslav z.s. |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Mikuláš |
Mašín |
2015 |
Atletika Stará Boleslav z.s. |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Matěj |
Altman |
2015 |
Atletika Stará Boleslav z.s. |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Viktorie |
Kulovaná |
2014 |
Atletika Stará Boleslav z.s. |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Jaroslav |
Podešva |
2014 |
Atletika Stará Boleslav z.s. |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Tereza |
Jordánová |
2014 |
Atletika Stará Boleslav z.s. |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Jonáš |
Lusk |
2014 |
Atletika Stará Boleslav z.s. |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Michaela |
Trnová |
2014 |
Atletika Stará Boleslav z.s. |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Táňa |
Kolaříková |
2013 |
Atletika Stará Boleslav z.s. |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Lukáš |
Kozel |
2013 |
Atletika Stará Boleslav z.s. |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Martin |
Mrvík |
2013 |
Atletika Stará Boleslav z.s. |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Markéta |
Veselá |
2013 |
Atletika Stará Boleslav z.s. |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Klára |
Stránská |
2013 |
Atletika Stará Boleslav z.s. |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Hynek |
Jungman |
2013 |
Atletika Stará Boleslav z.s. |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Stella |
Pelikánová |
2012 |
ASK Dipoli, z.s. |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Pavel |
Hanč |
2008 |
ASK Dipoli, z.s. |
Závod na 1550m (Starší žáci 2008 - 2009) |
|
Anna |
Šimková |
2007 |
ASK Dipoli, z.s. |
Závod na 1550m (Dorostenky 2006 - 2007) |
|
Štěpán |
Kratochvíl |
2006 |
ASK Dipoli, z.s. |
Závod na 4000m (Muži, Ženy, Junioři, Juniorky a Dorostenci) |
|
Šimon |
Sedláček |
2011 |
Atletika Stará Boleslav z.s. |
Závod na 1550m (Mladší žáci 2010 - 2011) |
|
Sofie |
Schubertová |
2011 |
TJ Sokol Kolín - Atletika |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Vojtěch |
Pažout |
2011 |
TJ Sokol Kolín - Atletika |
Závod na 1550m (Mladší žáci 2010 - 2011) |
|
Adéla |
Kvízová |
2010 |
TJ Sokol Kolín - Atletika |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Alžběta |
Dastychová |
2010 |
SKP Olympia Kutná Hora |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Vladimír |
Málek |
2011 |
SKP Olympia Kutná Hora |
Závod na 1550m (Mladší žáci 2010 - 2011) |
|
Lucie |
Čížková |
2007 |
TJ Sokol Roztoky |
Závod na 1550m (Starší žákyně 2008 - 2009) |
|
Lukáš |
Kaprálek |
2011 |
SKP Olympia Kutná Hora |
Závod na 1550m (Mladší žáci 2010 - 2011) |
|
Vojtěch |
Kalný |
2010 |
SKP Olympia Kutná Hora |
Závod na 1550m (Mladší žáci 2010 - 2011) |
|
Jan |
Bureš |
2010 |
SKP Olympia Kutná Hora |
Závod na 1550m (Mladší žáci 2010 - 2011) |
|
Adam |
Borovský |
2011 |
SKP Olympia Kutná Hora |
Závod na 1550m (Mladší žáci 2010 - 2011) |
|
Miroslav |
Trojan |
1976 |
|
Hlavní závod na 10.000 m |
|
Vanesa |
Vrbová |
2008 |
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
Závod na 1550m (Starší žákyně 2008 - 2009) |
|
Eliška |
Nádvorníková |
2010 |
TJ Sokol Kolín - Atletika |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Vanessa |
Bergman |
2010 |
TJ Sokol Kolín - Atletika |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Jakub |
Kubera |
2011 |
TJ Sokol Kolín - Atletika |
Závod na 1550m (Mladší žáci 2010 - 2011) |
|
Kateřina |
Nezmeškalová |
2011 |
TJ Sokol Kolín - Atletika |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Barbora |
Kuchařová |
2012 |
Atletika Stará Boleslav z.s. |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Kryštof |
Lecko |
2012 |
Atletika Stará Boleslav z.s. |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Simona |
Alla |
2012 |
Atletika Stará Boleslav z.s. |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Eliška |
Jordánová |
2012 |
Atletika Stará Boleslav z.s. |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Anna |
Beňáková |
2011 |
Atletika Stará Boleslav z.s. |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Agáta |
Grófová |
2011 |
Atletika Stará Boleslav z.s. |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Veronika |
Zámečníková |
2011 |
Atletika Stará Boleslav z.s. |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Matyáš |
Marysko |
2011 |
Atletika Stará Boleslav z.s. |
Závod na 1550m (Mladší žáci 2010 - 2011) |
|
Lukáš |
Dašek |
2010 |
Atletika Stará Boleslav z.s. |
Závod na 1550m (Mladší žáci 2010 - 2011) |
|
David |
Hamerský |
2009 |
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou |
Závod na 1550m (Starší žáci 2008 - 2009) |
|
Julie |
Urbanová |
2015 |
AC Čáslav |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Tomáš |
Barták |
2010 |
|
Závod na 1550m (Mladší žáci 2010 - 2011) |
|
Dominik |
Fišer |
2015 |
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Petr |
Kasal |
2011 |
Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod |
Závod na 1550m (Mladší žáci 2010 - 2011) |
|
Andrea |
Hynkova |
1976 |
Moravany |
Hlavní závod na 10.000 m |
|
Lukáš |
Smejkal |
2013 |
Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Filip |
Hušek |
2011 |
Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod |
Závod na 1550m (Mladší žáci 2010 - 2011) |
|
Martin |
Med |
2009 |
Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod |
Závod na 1550m (Starší žáci 2008 - 2009) |
|
Beata |
Hušková |
2010 |
Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Michaela |
Bártová |
2011 |
Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Magdalena |
Houfková |
2015 |
Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Matěj |
Lukeš |
2008 |
Atletika Stará Boleslav |
Závod na 1550m (Starší žáci 2008 - 2009) |
|
Adam |
Axon |
2009 |
Atletika Stará Boleslav |
Závod na 1550m (Starší žáci 2008 - 2009) |
|
Sofie |
Kužmová |
2013 |
Atletika Čelákovice |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Tadeáš |
Táborský |
2012 |
Spartak Čelákovice |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Mikuláš |
Krumer |
2012 |
Spartak Čelákovice |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Lukáš |
Jedlička |
2012 |
Spartak Čelákovice |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Valentýna |
Nováková |
2013 |
Dipoli |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Eva |
Vodseďálková |
2007 |
TJ Sokol Kolín - atletika |
Závod na 1550m (Dorostenky 2006 - 2007) |
|
Jiří |
Hlavinka |
2007 |
Spartak Čelákovice |
Závod na 4000m (Muži, Ženy, Junioři, Juniorky a Dorostenci) |
|
Miroslav |
Popr |
2006 |
SKP Nymburk |
Závod na 4000m (Muži, Ženy, Junioři, Juniorky a Dorostenci) |
|
Viktorie |
Slavíková |
2010 |
Sparta Čelákovice |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Marie |
Horová |
2011 |
Spartak Čelákovice |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Klára |
Teplá |
2011 |
TJ Sokol Kolín - atletika |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Eliška |
Brunclíková |
2010 |
TJ Sokol Kolín - atletika |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Kateřina |
Bílková |
2009 |
TJ Sokol Kolín - atletika |
Závod na 1550m (Starší žákyně 2008 - 2009) |
|
Adam |
Noska |
2010 |
Spartak Čelákovice |
Závod na 1550m (Mladší žáci 2010 - 2011) |
|
Filip |
Schutzner |
2010 |
TJ Sokol Kolín - atletika |
Závod na 1550m (Mladší žáci 2010 - 2011) |
|
František |
Mildorf |
2010 |
Atletika Stará Boleslav |
Závod na 1550m (Mladší žáci 2010 - 2011) |
|
Lukáš |
Hora |
2009 |
Sparta Čelákovice |
Závod na 1550m (Starší žáci 2008 - 2009) |
|
Václav |
Teplý |
2009 |
TJ Sokol Kolín -atletika |
Závod na 1550m (Mladší žáci 2010 - 2011) |
|
Jan |
Šimůnek |
2009 |
Spartak Čelákovice |
Závod na 1550m (Mladší žáci 2010 - 2011) |
|
Kužmová |
Tanya |
2013 |
Atletika Čelákovice |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Kužmová |
Sofia |
2013 |
Atletika Čelákovice |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Anna |
Tichá |
2014 |
AC Čáslav |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Jan |
Dušek |
2008 |
AC Čáslav |
Závod na 1550m (Starší žáci 2008 - 2009) |
|
David |
Hüttner |
2015 |
SKP Olympia Kutná |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Nicole |
Rauvolfová |
1990 |
GP Kolín |
Hlavní závod na 10.000 m |
|
Lidmila |
Kvasilová |
2011 |
T. J Sokol Kolín - atletika |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Jana |
Němcová |
2007 |
SKP Nymburk |
Závod na 1550m (Dorostenky 2006 - 2007) |
|
Zuzana |
Veselá |
2009 |
SKP Nymburk |
Závod na 1550m (Starší žákyně 2008 - 2009) |
|
Vojtěch |
Svoboda |
2005 |
Atletika Benešov |
Závod na 4000m (Muži, Ženy, Junioři, Juniorky a Dorostenci) |
|
Michal |
Černota |
2015 |
Atletika Benešov |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Ondřej |
Straka |
2015 |
Atletika Benešov |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Bela |
Hromádková |
2014 |
Atletika Benešov |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Kristina |
Veisliková |
2015 |
SKP Olympia Kutná |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Daniel |
Šalda |
2017 |
|
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Marek |
Šalda |
2014 |
|
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Jakub |
Lebeda |
2015 |
|
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Matyáš |
Trojan |
2012 |
AC Čáslav |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Adam |
Záhrobský |
2014 |
SKP Olympia Kutná Hora |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Ladislav |
Vinduška |
2014 |
SKP Olympia Kutná Hora |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Sabina |
Soukupová |
2014 |
SKP Olympia Kutná Hora |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Tomáš |
Randík |
2014 |
SKP Olympia Kutná Hora |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Richard |
Patejdl |
2014 |
SKP Olympia Kutná Hora |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Marie |
Nykodymová |
2014 |
SKP Olympia Kutná Hora |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Filip |
Němeček |
2014 |
SKP Olympia Kutná Hora |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Marie |
Němcová |
2014 |
SKP Olympia Kutná Hora |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Vojtěch |
Kulhavý |
2014 |
SKP Olympia Kutná Hora |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Beata |
Křivohlavá |
2014 |
SKP Olympia Kutná Hora |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Raphael |
Kaul |
2014 |
SKP Olympia Kutná Hora |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Zuzana |
Kabelková |
2014 |
SKP Olympia Kutná Hora |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Tereza |
Dušková |
2014 |
SKP Olympia Kutná Hora |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Kateřina |
Bruknerová |
2014 |
SKP Olympia Kutná Hora |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Jaromír |
Paula |
2011 |
AC Čáslav |
Závod na 1550m (Mladší žáci 2010 - 2011) |
|
Patrik |
Nečas |
2009 |
|
Závod na 1550m (Starší žákyně 2008 - 2009) |
|
Lukáš |
Hořejš |
2008 |
TJ Sokol Kolín -atletika |
Závod na 1550m (Starší žáci 2008 - 2009) |
|
Valentýn |
Krumer |
2015 |
AK Kounice |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Eliška |
Horová |
2013 |
AK Kounice |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Ellen |
Šimůnková |
2015 |
AK Kounice |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Ema |
Kašeová |
2010 |
TJ Sokol Kolín -atletika |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
FIlip |
Schützner |
2010 |
TJ Sokol Kolín -atletika |
Závod na 1550m (Mladší žáci 2010 - 2011) |
|
Dominik |
Straňák |
2010 |
TJ Sokol Kolín -atletika |
Závod na 1550m (Mladší žáci 2010 - 2011) |
|
Karolína |
Božovská |
2013 |
Atletika Benešov |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Zdeněk |
Hercik |
1976 |
T. J. Sokol Říčany a Radošovice |
Hlavní závod na 10.000 m |
|
Matěj |
Hercik |
2006 |
T. J. Sokol Říčany a Radošovice |
Závod na 4000m (Muži, Ženy, Junioři, Juniorky a Dorostenci) |
|
Eliška |
Hübnerová |
2015 |
T. J. Sokol Říčany a Radošovice |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Tereza |
Trmalová |
2015 |
T. J. Sokol Říčany a Radošovice |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Nela |
Švejdová |
2012 |
T. J. Sokol Říčany a Radošovice |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Aneta |
Kokaislová |
2015 |
T. J. Sokol Říčany a Radošovice |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Filip |
Kokaisl |
2012 |
T. J. Sokol Říčany a Radošovice |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Eva |
Vodseďálková |
2007 |
Sokol Kolín-atletika |
Závod na 1550m (Dorostenky 2006 - 2007) |
|
Matěj |
Hotař |
2018 |
Pteam sport |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Ondřej |
Hotař |
2020 |
Pteam sport |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Vojtěch |
Maxa |
2006 |
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou |
Závod na 4000m (Muži, Ženy, Junioři, Juniorky a Dorostenci) |
|
Jitka |
Rybenská |
1975 |
AC Čáslav |
Hlavní závod na 10.000 m |
|
Tereza |
Šafková |
2010 |
AC TEPO Kladno |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Šimon |
Mikeš |
2017 |
|
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Adéla |
Pražáková |
2011 |
Atletika Čelákovice |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Zora |
Pražáková |
2012 |
Atletika Čelákovice |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Terezie |
Zachová |
2017 |
|
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Jakub |
Kalný |
2015 |
TJ Sokol Malín, Kutná Hora |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Jakub |
Víšek |
2007 |
AC Čáslav |
Závod na 4000m (Muži, Ženy, Junioři, Juniorky a Dorostenci) |
|
Elizabeth |
Balášová |
2019 |
|
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Alexander |
Baláš |
2015 |
|
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Bára |
Votavová |
2012 |
SKP Olympia Kutná Hora |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Aneta |
Vopěnková |
2012 |
SKP Olympia Kutná Hora |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Kamila |
Volná |
2012 |
SKP Olympia Kutná Hora |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Frida |
Vojnová |
2012 |
SKP Olympia Kutná Hora |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Valerie |
Staňková |
2012 |
SKP Olympia Kutná Hora |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Nina |
Řeháková |
2012 |
SKP Olympia Kutná Hora |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Magdalena |
Hoblová |
2012 |
SKP Olympia Kutná Hora |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Matěj |
Pospíšil |
2012 |
SKP Olympia Kutná Hora |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Klára |
Marysková |
2012 |
SKP Olympia Kutná Hora |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Terezie |
Křížková |
2012 |
SKP Olympia Kutná Hora |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Adéla |
Kratochvílová |
2012 |
SKP Olympia Kutná Hora |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Josef |
Česal |
2012 |
SKP Olympia Kutná Hora |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Barbora |
Činovcová |
2012 |
SKP Olympia Kutná Hora |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Marie |
Horecká |
2012 |
SKP Olympia Kutná Hora |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Liliana |
Kamišová |
2012 |
SKP Olympia Kutná Hora |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Lakáš |
Kaizner |
2015 |
SKP Olympia Kutná |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Miroslav |
Malina |
2006 |
AC Čáslav |
Závod na 4000m (Muži, Ženy, Junioři, Juniorky a Dorostenci) |
|
Vít |
Tuhý |
2011 |
|
Závod na 1550m (Mladší žáci 2010 - 2011) |
|
Štěpánka |
Tuhá |
2015 |
SKP Olympia Kutná |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
David |
Teisler |
2015 |
SKP Olympia Kutná Hora |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Viktorie |
Poulová |
2015 |
SKP Olympia Kutná |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Vanda |
Lázňovská |
2015 |
SKP Olympia Kutná Hora |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Tomáš Milan |
Chovan |
2015 |
SKP Olympia Kutná |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Vítek |
Hrčka |
2015 |
SKP Olympia Kutná |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Eliška |
Břinčilová |
2015 |
SKP Olympia Kutná |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Kateřina |
Benešová |
2015 |
SKP Olympia Kutná |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Samuel |
Bartůněk |
2015 |
SKP Olympia Kutná Hora |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Elena |
Pelešková |
2023 |
Ac Čáslav |
Závod na 1550m (Starší žákyně 2008 - 2009) |
|
Laura |
Výborná |
2015 |
SKP Olympia Kutná Hora |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Martin |
Kučera |
1983 |
Sokol Kolín - atletika |
Závod na 4000m (Muži, Ženy, Junioři, Juniorky a Dorostenci) |
|
Magdaléna |
Vondrova |
2014 |
AC Čáslav |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Tomáš |
Kokaisl |
1978 |
LPU |
Hlavní závod na 10.000 m |
|
František |
Malina |
2005 |
AC Čáslav |
Závod na 4000m (Muži, Ženy, Junioři, Juniorky a Dorostenci) |
|
Václav |
Apltauer |
2007 |
AC Časlav |
Závod na 4000m (Muži, Ženy, Junioři, Juniorky a Dorostenci) |
|
Martin |
Dub |
2014 |
|
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Marek |
Dub |
2012 |
T. J. Sokol Říčany a Radošovice |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Dominika |
Dubová |
2011 |
T. J. Sokol Říčany a Radošovice |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Barbora |
Cabáková |
2011 |
AC TEPO Kladno |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Alena |
Harbáčková |
2010 |
AC TEPO Kladno |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Zoe |
Lakatošová |
2011 |
ASK Slavia Praha |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Klára |
Peroutková |
2010 |
ASK Slavia Praha |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Sofie |
Pracnerová |
2010 |
ASK Slavia Praha |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Kristýna |
Hrabánková |
2010 |
TJ Sokol Kolín - atletika |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Kristýna |
Říhová |
2011 |
TJ Sokol Říčany a Radošovice |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Kateřina |
Hrabánková |
2008 |
TJ Sokol Kolín - atletika |
Závod na 1550m (Starší žákyně 2008 - 2009) |
|
Veronika |
Beránková |
2008 |
TJ Sokol Kolín - atletika |
Závod na 1550m (Starší žákyně 2008 - 2009) |
|
Anna |
Šináglová |
2009 |
Atletika Benešov |
Závod na 1550m (Starší žákyně 2008 - 2009) |
|
Kateřina |
Turková |
1991 |
ASK Slavia Praha |
Hlavní závod na 10.000 m |
|
Pavel |
Černota |
2012 |
Atletika Benešov |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Michaela |
Gyorgyová |
1992 |
TJ Sokol Kolín - atletika |
Hlavní závod na 10.000 m |
|
Karolína |
Míčková |
2014 |
Atletika Benešov |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Ema |
Hromádková |
2013 |
Atletika Benešov |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Daniel |
Lachman |
2010 |
AC TEPO Kladno |
Závod na 1550m (Mladší žáci 2010 - 2011) |
|
Šimon |
Říha |
2008 |
TJ Sokol Říčany a Radošovice |
Závod na 1550m (Starší žáci 2008 - 2009) |
|
Barbora |
Vynšová |
2012 |
Atletika Benešov |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Nikol |
Miškovská |
2003 |
TJ Sokol Kolín - atletika |
Závod na 4000m (Muži, Ženy, Junioři, Juniorky a Dorostenci) |
|
Zuzana |
Veselá |
2009 |
SKP Nymburk |
Závod na 1550m (Starší žákyně 2008 - 2009) |
|
Jaroslav |
Víšek |
2014 |
AC Čáslav |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Jana |
Němcová |
2007 |
SKP Nymburk |
Závod na 1550m (Dorostenky 2006 - 2007) |
|
Eliška |
Ptáčková |
2010 |
TJ Sokol Kolín - atletika |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Barbora |
Čadilová |
2012 |
TJ Sokol Říčany a Radošovice |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Laura |
Zrucká |
2013 |
|
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Daniel |
Novák |
2010 |
Atletika Benešov |
Závod na 1550m (Mladší žáci 2010 - 2011) |
|
Ondřej |
Douda |
2011 |
Atletika Benešov |
Závod na 1550m (Mladší žáci 2010 - 2011) |
|
Vojtěch |
Douda |
2010 |
Atletika Benešov |
Závod na 1550m (Mladší žáci 2010 - 2011) |
|
Vít |
Rada |
2011 |
Atletika Benešov |
Závod na 1550m (Mladší žáci 2010 - 2011) |
|
Valerie |
Bredlerová |
2011 |
Atletika Benešov |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Aneta |
Kludláčková |
2007 |
SKP Olympia Kutná Hora |
Závod na 1550m (Dorostenky 2006 - 2007) |
|
Jakub |
Vrbenský |
1995 |
SKP Olympia Kutná Hora |
Hlavní závod na 10.000 m |
|
Tereza |
Hylská |
2015 |
AC Čáslav |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Antonie |
Hušáková |
2011 |
AC Čáslav |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Anika |
Posejpalová |
2008 |
Atletika Stará Boleslav |
Závod na 1550m (Starší žákyně 2008 - 2009) |
|
Viktorie |
Fekiačová |
2009 |
Atletika Stará Bolelsav |
Závod na 1550m (Starší žákyně 2008 - 2009) |
|
Aneta |
Ujváriová |
2009 |
Atletika Stará Boleslav |
Závod na 1550m (Starší žákyně 2008 - 2009) |
|
Sára |
Hradská |
2009 |
Atletika Stará Boleslav |
Závod na 1550m (Starší žákyně 2008 - 2009) |
|
Vojtěch |
Blecha |
2008 |
Atletika Stará Boleslav |
Závod na 1550m (Starší žáci 2008 - 2009) |
|
Adam |
Tersch |
2009 |
Atletika Stará Boleslav |
Závod na 1550m (Starší žáci 2008 - 2009) |
|
Marek |
Fuka |
2008 |
Atletika Stará Boleslav |
Závod na 1550m (Starší žáci 2008 - 2009) |
|
Václav |
Ledecký |
2010 |
Atletika Stará Bolelsav |
Závod na 1550m (Mladší žáci 2010 - 2011) |
|
Vojtěch |
Hlaváček |
2010 |
Atletika Stará Bolelsav |
Závod na 1550m (Mladší žáci 2010 - 2011) |
|
Ema |
Blechová |
2011 |
Atletika Stará Bolelsav |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Tereza |
Drahošová |
2010 |
Atletika Stará Boleslav |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Tatiána |
Neradová |
2010 |
Atletika Stará Bolelsav |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Antonie |
Malá |
2010 |
Atletika Stará Bolelsav |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Nela |
Ujváriová |
2011 |
Atletika Stará Bolelsav |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Aneta |
Valentová |
2011 |
Atletika Stará Bolelsav |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Nicol |
Zlatníková |
2013 |
Atletika Stará Bolelsav |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Patrície |
Hlaváčková |
2012 |
Atletika Stará Bolelsav |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Jan |
Novák |
2012 |
Atletika Stará Bolelsav |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Kateřina |
Turková |
1991 |
ASK Slavia Praha |
Závod na 4000m (Muži, Ženy, Junioři, Juniorky a Dorostenci) |
|
Kryštof |
Vozka |
2017 |
Sparta Kutná Hora |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Eliška |
Brunclíková |
2010 |
T.J.Sokol Kolín - atletika |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Štěpán |
Brunclík |
2015 |
T.J.Sokol Kolín - atletika |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Petr |
Friml |
2010 |
|
Závod na 1550m (Mladší žáci 2010 - 2011) |
|
Pavla |
Trunecká |
2006 |
SKP NYMBURK |
Závod na 1550m (Dorostenky 2006 - 2007) |
|
Štěpán |
Klír |
2006 |
SKP NYMBURK |
Závod na 4000m (Muži, Ženy, Junioři, Juniorky a Dorostenci) |
|
Miroslav |
Popr |
2006 |
SKP NYMBURK |
Závod na 4000m (Muži, Ženy, Junioři, Juniorky a Dorostenci) |
|
Ondřej |
Musil |
2007 |
SKP NYMBURK |
Závod na 4000m (Muži, Ženy, Junioři, Juniorky a Dorostenci) |
|
Adéla |
Urbanová |
2012 |
AC Čáslav |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Tereza |
Lapáčková |
2008 |
AC Čáslav |
Závod na 1550m (Starší žákyně 2008 - 2009) |
|
Ladislav |
Semrád |
1967 |
Čáslav |
Hlavní závod na 10.000 m |
|
Sofia |
Harčárová |
2019 |
|
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Mateo |
Harčár |
2016 |
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Julie |
Kadlecová |
2011 |
T. J. Sokol Říčany a Radošovice |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Štěpán |
Viktora |
2008 |
SKP Olympia Kutná hora |
Závod na 1550m (Starší žáci 2008 - 2009) |
|
Šimon |
Hoferek |
2013 |
AC Čáslav |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Tomáš |
Kurtej |
2008 |
|
Závod na 1550m (Starší žáci 2008 - 2009) |
|
Kristýna |
Hrabánková |
2010 |
T.J. Sokol Kolín - atletika |
Závod na 4000m (Muži, Ženy, Junioři, Juniorky a Dorostenci) |
|
Kristýna |
Hrabánková |
2010 |
Sokol Kolín-atletika |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Viktor |
Šťovíček |
2008 |
Sokol Kolín-atletika |
Závod na 1550m (Starší žáci 2008 - 2009) |
|
Michaela |
Györgyová |
1992 |
Sokol Kolín-atletika |
Závod na 4000m (Muži, Ženy, Junioři, Juniorky a Dorostenci) |
|
Kateřina |
Hrabánková |
2008 |
Sokol Kolín-atletika |
Závod na 1550m (Starší žákyně 2008 - 2009) |
|
Veronika |
Beránková |
2008 |
Sokol Kolín-atletika |
Závod na 1550m (Starší žákyně 2008 - 2009) |
|
Adam |
Adler |
2008 |
T. J. Sokol Říčany a Radošovice |
Závod na 1550m (Starší žáci 2008 - 2009) |
|
Bianka |
Havlíčková |
2011 |
T. J. Sokol Říčany a Radošovice |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Anna |
Benešová |
2009 |
|
Závod na 1550m (Starší žákyně 2008 - 2009) |
|
Aneta |
Stoupová |
2008 |
SKP Olympia Kutná Hora |
Závod na 1550m (Starší žákyně 2008 - 2009) |
|
Kamila |
Soukupová |
2009 |
|
Závod na 1550m (Starší žákyně 2008 - 2009) |
|
Jiří |
Břinčil |
2012 |
SKP OLYMPIA KUTNÁ HORA |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Jakub |
Spáčil |
2012 |
AC Čáslav |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Karolína |
Vozková |
2013 |
AC Čáslav |
Závod na 4000m (Muži, Ženy, Junioři, Juniorky a Dorostenci) |
|
Karolína |
Vozková |
2013 |
AC Čáslav |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Lukáš |
Tuháček |
2012 |
ASK Dipoli, z.s. |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Jáchym |
Klepal |
2015 |
ASK Dipoli, z.s. |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Matěj |
Klepal |
2011 |
ASK Dipoli, z.s. |
Závod na 1550m (Mladší žáci 2010 - 2011) |
|
Anežka |
Smékalová |
2016 |
Čáslav |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Jan |
Smékal |
2018 |
Čáslav |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Jan |
Smékal |
1989 |
Čáslav |
Hlavní závod na 10.000 m |
|
Vanesa |
Horáková |
2011 |
AC Čáslav |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Julie |
Horáková |
2013 |
AC Čáslav |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Antonín |
Maxa |
2009 |
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou |
Závod na 1550m (Starší žáci 2008 - 2009) |
|
František |
Jelínek |
2006 |
TJ Jiskra Zruč |
Hlavní závod na 10.000 m |
|
Vojtěch |
Maxa |
2006 |
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou |
Závod na 4000m (Muži, Ženy, Junioři, Juniorky a Dorostenci) |
|
Emily |
Hanley |
2008 |
ASK Dipoli, z.s. |
Závod na 1550m (Starší žákyně 2008 - 2009) |
|
Markéta |
Hokrová |
2011 |
ASK Dipoli, z.s. |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Lujza |
Gromová |
2013 |
ASK Dipoli, z.s. |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Daniel |
Klajmon |
2013 |
ASK Dipoli, z.s. |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Jakub |
Pietrula |
2009 |
ASK Dipoli, z.s. |
Závod na 1550m (Starší žáci 2008 - 2009) |
|
Magdaléna |
Jelínková |
2005 |
TJ Sokol Kolín - atletika |
Závod na 4000m (Muži, Ženy, Junioři, Juniorky a Dorostenci) |
|
Lucie |
Čížková |
2009 |
Sokol Roztoky u Prahy |
Závod na 1550m (Starší žákyně 2008 - 2009) |
|
Adéla |
Hulínská |
2009 |
SKP Olympia Kutná Hora |
Závod na 1550m (Starší žákyně 2008 - 2009) |
|
Karolína |
Nedvědová |
2009 |
TJ Sokol Kolín - atletika |
Závod na 1550m (Starší žákyně 2008 - 2009) |
|
Adéla |
Gabková |
2011 |
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Barbora |
Miškovská |
2008 |
TJ Sokol Kolín - atletika |
Závod na 1550m (Starší žákyně 2008 - 2009) |
|
Sára |
Herelová |
2008 |
TJ Sokol Kolín - atletika |
Závod na 1550m (Starší žákyně 2008 - 2009) |
|
Adriana |
Dusilová |
2009 |
TJ Sokol Kolín - atletika |
Závod na 1550m (Starší žákyně 2008 - 2009) |
|
Kateřina |
Kašíková |
2004 |
TJ Sokol Kolín - atletika |
Závod na 4000m (Muži, Ženy, Junioři, Juniorky a Dorostenci) |
|
Magdaléna |
Jelínková |
2005 |
TJ Sokol Kolín - atletika |
Závod na 4000m (Muži, Ženy, Junioři, Juniorky a Dorostenci) |
|
Josef |
Šinágl |
2004 |
Atletika Benešov |
Závod na 4000m (Muži, Ženy, Junioři, Juniorky a Dorostenci) |
|
Marek |
Málek |
2005 |
TJ Sokol Kolín -atletika |
Závod na 4000m (Muži, Ženy, Junioři, Juniorky a Dorostenci) |
|
Pavla |
Trunecká |
2006 |
SKP Nymburk |
Závod na 1550m (Dorostenky 2006 - 2007) |
|
Veronika |
Svobodová |
2006 |
Atletika Benešov |
Závod na 1550m (Dorostenky 2006 - 2007) |
|
Anežka |
Maršonová |
2007 |
SKP Nymburk |
Závod na 1550m (Dorostenky 2006 - 2007) |
|
Barbora |
Kuklíková |
2006 |
SKP Nymburk |
Závod na 1550m (Dorostenky 2006 - 2007) |
|
Ema |
Kašeová |
2010 |
TJ Sokol Kolín - atletika |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Linda |
Bašistová |
2010 |
TJ Sokol Kolín -atletika |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Kryštof |
Zinzer |
2010 |
TJ Sokol Kolín - atletika |
Závod na 1550m (Mladší žáci 2010 - 2011) |
|
Dominik |
Straňák |
2010 |
TJ Sokol Kolín - atletika |
Závod na 1550m (Mladší žáci 2010 - 2011) |
|
Tomáš |
Bečka |
2008 |
Sokol Roztoky u Prahy |
Závod na 1550m (Starší žáci 2008 - 2009) |
|
Jakub |
Zinzer |
2009 |
TJ Sokol Kolín - atletika |
Závod na 1550m (Starší žáci 2008 - 2009) |
|
Adam |
Martínek |
2008 |
Atletika Stará Boleslav |
Závod na 1550m (Starší žáci 2008 - 2009) |
|
Lukáš |
Hořejš |
2008 |
TJ Sokol Kolín - atletika |
Závod na 1550m (Starší žáci 2008 - 2009) |
|
Darina |
Šnajdrová |
2005 |
Atletika Benšov |
Závod na 4000m (Muži, Ženy, Junioři, Juniorky a Dorostenci) |
|
Aneta |
Benešová |
2007 |
TJ Sokol Kolín - atletika |
Závod na 1550m (Dorostenky 2006 - 2007) |
|
Jan |
Veselý |
2006 |
Sokol Roztoky u Prahy |
Závod na 4000m (Muži, Ženy, Junioři, Juniorky a Dorostenci) |
|
Jonáš |
Tůma |
2007 |
Atletika Benešov |
Závod na 4000m (Muži, Ženy, Junioři, Juniorky a Dorostenci) |
|
Šimon |
Slavík |
2006 |
Atletika Stará Boleslav z.s. |
Závod na 4000m (Muži, Ženy, Junioři, Juniorky a Dorostenci) |
|
Aleš |
Melichar |
2006 |
TJ Sokol Kolín - atletika |
Závod na 4000m (Muži, Ženy, Junioři, Juniorky a Dorostenci) |
|
Štěpán |
Klír |
2006 |
SKP Nymburk z.s. |
Závod na 4000m (Muži, Ženy, Junioři, Juniorky a Dorostenci) |
|
Jakub |
Mařík |
2007 |
Atletika Benešov |
Závod na 4000m (Muži, Ženy, Junioři, Juniorky a Dorostenci) |
|
Adam |
Kondrát |
2007 |
TJ Sokol Kolín - atletika |
Závod na 4000m (Muži, Ženy, Junioři, Juniorky a Dorostenci) |
|
Štěpán |
Klír |
2006 |
TJ Sokol Kolín - atletika |
Závod na 4000m (Muži, Ženy, Junioři, Juniorky a Dorostenci) |
|
Ondřej |
Kašička |
2007 |
TJ Sokol Kolín - atletika |
Závod na 4000m (Muži, Ženy, Junioři, Juniorky a Dorostenci) |
|
Kristýna |
Strnadová |
2014 |
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Hynek |
Strnad |
2007 |
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
Závod na 4000m (Muži, Ženy, Junioři, Juniorky a Dorostenci) |
|
Tereza |
Vojtěchová |
2012 |
SK Kazín |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Zdeněk |
Bílý |
1959 |
MK Pardubice |
Hlavní závod na 10.000 m |
|
Adam |
Pernica |
2007 |
AC Čáslav |
Závod na 4000m (Muži, Ženy, Junioři, Juniorky a Dorostenci) |
|
Tomáš |
Houser |
1985 |
|
Hlavní závod na 10.000 m |
|
Nella |
Rokosová |
2012 |
AC Čáslav |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Jiří |
Berky |
1962 |
AZ Tým Světlá nad Sázavou |
Hlavní závod na 10.000 m |
|
Jiří |
Dudek |
2011 |
SKP Nymburk |
Závod na 1550m (Mladší žáci 2010 - 2011) |
|
Laura |
Daciu |
2009 |
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
Závod na 1550m (Starší žákyně 2008 - 2009) |
|
Nela |
Skalová |
2011 |
T. J. Sokol Říčany a Radošovice |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Tereza |
Šašková |
2011 |
T.J.Sokol Říčany a Radošovice |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Laura |
Stibůrková |
2013 |
AC Čáslav |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Klára |
Peroutková |
2010 |
ASK Slavia Praha |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Zoe |
Lakatošová |
2011 |
ASK Slavia Praha |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Štěpán |
Stoklasa |
2010 |
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
Závod na 1550m (Mladší žáci 2010 - 2011) |
|
Marie |
Přibylová |
2013 |
AC Čáslav |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Adéla |
Kolková |
2010 |
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Adéla |
Dvorská |
2010 |
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Andrea |
Běhalová |
2010 |
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Adéla |
Strnadová |
2009 |
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
Závod na 1550m (Starší žákyně 2008 - 2009) |
|
Jůlie |
Masslová |
2009 |
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
Závod na 1550m (Starší žákyně 2008 - 2009) |
|
Anna |
Herciková |
2009 |
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
Závod na 1550m (Starší žákyně 2008 - 2009) |
|
Eliška |
Kašparová |
2007 |
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
Závod na 1550m (Dorostenky 2006 - 2007) |
|
Pavel |
Navrátil |
2010 |
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
Závod na 1550m (Mladší žáci 2010 - 2011) |
|
Tadeáš |
Kótka |
2010 |
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
Závod na 1550m (Mladší žáci 2010 - 2011) |
|
Martin |
Jeřábek |
2010 |
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
Závod na 1550m (Mladší žáci 2010 - 2011) |
|
Vojtěch |
Šťovíček |
2008 |
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
Závod na 1550m (Starší žáci 2008 - 2009) |
|
Adam |
Strnad |
2009 |
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
Závod na 1550m (Starší žáci 2008 - 2009) |
|
Šimon |
Novotný |
2009 |
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
Závod na 1550m (Starší žáci 2008 - 2009) |
|
Václav |
Mráz |
2008 |
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
Závod na 1550m (Starší žáci 2008 - 2009) |
|
Vojtěch |
Rozehnal |
2007 |
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
Závod na 4000m (Muži, Ženy, Junioři, Juniorky a Dorostenci) |
|
Jan |
Středa |
2011 |
|
Závod na 1550m (Mladší žáci 2010 - 2011) |
|
Adam |
Marousek |
2013 |
|
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Ivan |
Brožík |
2008 |
Atletika Benešov |
Závod na 1550m (Starší žáci 2008 - 2009) |
|
Eva |
Greenová |
2008 |
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
Závod na 1550m (Starší žákyně 2008 - 2009) |
|
Agáta |
Šafrová |
2016 |
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Sofie |
Erbsová |
2011 |
T. J. Sokol Říčany a Radošovice |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Václav |
Marhoul |
2008 |
T. J. Sokol Říčany a Radošovice |
Závod na 1550m (Starší žáci 2008 - 2009) |
|
David |
Buben |
2009 |
T.J.Sokol Říčany a Radošovice |
Závod na 1550m (Starší žáci 2008 - 2009) |
|
Petr |
Malina |
2008 |
AC Čáslav |
Závod na 1550m (Starší žáci 2008 - 2009) |
|
Lukáš |
Hotyč |
2016 |
AC Časlav |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Victoria |
Schneiderová |
2015 |
|
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Tomáš |
Barták |
2010 |
T.J.Sokol Říčany a Radošovice |
Závod na 1550m (Mladší žáci 2010 - 2011) |
|
Filip |
Bysterský |
2012 |
ASK Dipoli, z.s. |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Kristina |
Bysterská |
2013 |
ASK Dipoli, z.s. |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Roman |
Svoboda |
2002 |
ASK Dipoli, z.s. |
Závod na 4000m (Muži, Ženy, Junioři, Juniorky a Dorostenci) |
|
Ondřej |
Bobek |
2012 |
ASK Dipoli, z.s. |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Denis |
Růžička |
2013 |
ASK Dipoli, z.s. |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Marek |
Růžička |
2011 |
ASK Dipoli, z.s. |
Závod na 1550m (Mladší žáci 2010 - 2011) |
|
Eva |
Vyskočilová |
1980 |
ASK Dipoli, z.s. |
Hlavní závod na 10.000 m |
|
David |
Vyskočil |
2013 |
ASK Dipoli, z.s. |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Josefína |
Šebková |
2010 |
ASK Dipoli, z.s. |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Hana |
Ambrožová |
2009 |
ASK Dipoli, z.s. |
Závod na 1550m (Starší žákyně 2008 - 2009) |
|
Anežka |
Marcová |
2007 |
ASK Dipoli, z.s. |
Závod na 1550m (Dorostenky 2006 - 2007) |
|
Barbora |
Houdková |
2012 |
ASK Dipoli, z.s. |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Adéla |
Houdková |
2010 |
ASK Dipoli, z.s. |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Ema |
Zachariášová |
2010 |
ASK Dipoli, z.s. |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Tereza |
Havlíčková |
2011 |
ASK Dipoli, z.s. |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Jakub |
Turyn |
2011 |
ASK Dipoli, z.s. |
Závod na 1550m (Mladší žáci 2010 - 2011) |
|
Ondřej |
Svoboda |
2010 |
ASK Dipoli, z.s. |
Závod na 1550m (Mladší žáci 2010 - 2011) |
|
Eliška |
Doubková |
2011 |
ASK Dipoli, z.s. |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Petr |
Lágner |
2011 |
ASK Dipoli, z.s. |
Závod na 1550m (Mladší žáci 2010 - 2011) |
|
Valentýna |
Nováková |
2013 |
ASK Dipoli, z.s. |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Adam |
Mertens |
2013 |
ASK Dipoli, z.s. |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Lukáš |
Janovský |
2010 |
ASK Dipoli, z.s. |
Závod na 1550m (Mladší žáci 2010 - 2011) |
|
Kateřina |
Siebeltová |
1996 |
ASK Dipoli, z.s. |
Závod na 4000m (Muži, Ženy, Junioři, Juniorky a Dorostenci) |
|
Filip |
Kodeš |
2013 |
|
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Kristýna |
Roedlová |
2007 |
T. J. Sokol Říčany a Radošovice |
Závod na 1550m (Dorostenky 2006 - 2007) |
|
Jolana |
Štěpánová |
2011 |
T. J. SOKOL ŘÍČANY A RADOŠOVICE |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Tomáš |
Havlíček |
2011 |
Plavecký klub Hradec Králové |
Závod na 1550m (Mladší žáci 2010 - 2011) |
|
Tereza |
Havlíčková |
2011 |
TJ Sokol Hradec Králové |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Jan |
Parobek |
2008 |
T. J. Sokol Říčany a Radošovice |
Závod na 1550m (Starší žáci 2008 - 2009) |
|
Aneta |
Holíková |
2015 |
AC Čáslav |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Adam |
Holík |
2013 |
AC Čáslav |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Tereza |
Vyskočilová |
2015 |
ASK Dipoli, z.s. |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Václav Hugo |
Vyhnálek |
2014 |
ASK Dipoli, z.s. |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Anna |
Čížková |
2014 |
ASK Dipoli, z.s. |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Eliška |
Chlumská |
2015 |
ASK Dipoli, z.s. |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Filip |
Háva |
2017 |
A |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Tereza |
Hávová |
2014 |
ASK Dipoli, z.s. |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Mojmír |
Pavlík |
2004 |
SKP Nymburk |
Závod na 4000m (Muži, Ženy, Junioři, Juniorky a Dorostenci) |
|
Daniel |
Marák |
2006 |
SKP Nymburk |
Závod na 4000m (Muži, Ženy, Junioři, Juniorky a Dorostenci) |
|
Sofie |
Pracnerová |
2010 |
ASK Slavia Praha |
Závod na 1150m (Mladší žákyně 2010 - 2011) |
|
Klára |
Šafrová |
2012 |
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Oldřich Tomáš |
Staněk |
1982 |
GP Kolín |
Hlavní závod na 10.000 m |
|
Ondřej |
Cincibus |
1977 |
AC Čáslav |
Hlavní závod na 10.000 m |
|
Dominik |
Jánošík |
2009 |
Atletika Vlašim z.s. |
Závod na 1550m (Starší žáci 2008 - 2009) |
|
Zdeněk |
Vondráček |
2013 |
AC Čáslav |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Petra |
Dvořáková |
1981 |
AC Čáslav, z.s. |
Závod na 4000m (Muži, Ženy, Junioři, Juniorky a Dorostenci) |
|
Ondřej |
Kudláček |
2013 |
AC Čáslav |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Anežka |
Tvrdíková |
2015 |
|
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Ema |
Roubíčková |
2014 |
|
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Matěj |
Turek |
2015 |
|
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Tereza |
Skalická |
2016 |
|
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Lukáš |
Chalupa |
1984 |
Olympia Spartan Training KH |
Hlavní závod na 10.000 m |
|
Lada |
Pirníková |
2014 |
SK Sokol Zlatníky-Hodkovice |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Mikuláš |
Pirník |
2010 |
|
Závod na 1550m (Mladší žáci 2010 - 2011) |
|
Koleta |
Moravcová |
2001 |
|
Hlavní závod na 10.000 m |
|
Vojtěch |
Hrabánek |
1975 |
|
Hlavní závod na 10.000 m |
|
Kryštof |
Hamer |
2012 |
SK Sokol Zlatníky |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Dominika |
Kmentová |
2012 |
TJ Jiskra Zruč n.S. |
Přípravka (2012 a mladší) |
|
Matěj |
Gabko |
2008 |
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou |
Závod na 1550m (Starší žáci 2008 - 2009) |
|
Dominik |
Jánošík |
2009 |
Atletika Vlašim |
Závod na 1550m (Starší žáci 2008 - 2009) |
|