Startovka Tour de Kosová 2022

Jméno Příjmení Ročník Název klubu Délka závodu Zaplaceno
Jana Gráfová 1982 PSK bike team Znojmo Trasa B (kratší)
Radek Štula 1971 PSK bike team Znojmo Trasa B (kratší)
Jiří Pazderka 1990 Trasa A (delší)
Michal Navrkal 1976 Trasa A (delší)
Michal Navrkal 1976 Trasa A (delší)
Alexandr Janko 2000 Trasa B (kratší)
Jan Smrčka 1981 Eurofoam Sport Team Trasa A (delší)
David Kopeček 1991 Rabbits Znojmo Trasa A (delší)
Bohumír Škácha 1971 Trasa B (kratší)
Libor Šaroun 1973 PREMIUM hotel Znojmo cycling team Trasa B (kratší)
Pavel Kuchař 1971 sám za sebe Trasa A (delší)
Pavel Kuchař 1971 sám za sebe Trasa A (delší)
Jana Holubová 1982 Trasa B (kratší)
Pavel Holub 1980 Rabbits Znojmo Trasa B (kratší)
Michal Jurda 1985 Trasa A (delší)
Viktor Kocián 1968 Trasa A (delší)
Jana Terblová 1976 Žirafa team Trasa A (delší)
Jiří Novotný 0972 Žirafa team Trasa A (delší)
Ondřej Teplý 1977 NHÚ Balinka Velké Meziříčí Trasa B (kratší)
Zdeněk Uxa 1981 Trasa B (kratší)
Kamil Zinek 1971 Bike&Camper Trasa A (delší)
Radek Roupec 2001 Trasa A (delší)
Leoš FRECER 1967 Trasa B (kratší)
Miroslav Beránek 1968 Trasa B (kratší)
Viktor Haken 1996 Trasa B (kratší)
Josef Křivánek 1960 Mamut Bechyně Trasa B (kratší)
Jiří Kučera 1969 WINNERS Znojmo Trasa A (delší)
Libor Verčimák 1976 Atlanta Znojmo Trasa A (delší)
Natálie Mutlová 2002 ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM Trasa A (delší)
Jan Bartuněk 1990 Trasa A (delší)
Pavel Čalkovský 1967 Bike Team Porsche Olomouc Trasa A (delší)
Igor Gabaš 1980 Trasa B (kratší)
Petr Kadlec 1963 CT Saunabar Horni Cerekev Trasa A (delší)
Jan Vančura 2006 Trasa A (delší)
Jiří Břoušek 1985 Sokol Březník Trasa B (kratší)
Jiří Suchna 1984 Pardubice Trasa A (delší)
Hynek Peřina 1984 Sparta Dešná Team Trasa A (delší)
Filip Daňhel 1976 ZTrans sport cycling Trasa B (kratší)
Daniel Daňhel 2014 ZTrans sport cycling Trasa B (kratší)
Filip Daňhel ZTrans sport cycling Trasa B (kratší)
Luboš Pospíchal 1989 Trasa A (delší)
David Zejda 1979 Trasa B (kratší)
Pavel Kirsch 1968 Trasa A (delší)
Libor Alexa 1980 Trasa A (delší)
Richard Jílek 1972 Bike Team Porsche Olomouc Trasa A (delší)
Lukáš Kavan 1978 Trasa B (kratší)
Lukáš Kolář 1978 Trasa B (kratší)
Leona Pléhová 2000 Trasa B (kratší)
Anna Michalová 2003 M Sport Trasa B (kratší)
Miloš Michal 1967 M Sport Trasa A (delší)
Pavel Klimeš 2007 Trasa B (kratší)
Michal Svoboda 1985 Trasa A (delší)
Tomáš Kopeček 1985 Trasa A (delší)
Matyáš Petr 2008 Trasa B (kratší)
Jiří Kuba 1980 Trasa A (delší)
Jaromír Lapeš 1976 Trasa A (delší)
Zdeněk Sklář 1988 Trasa B (kratší)
Lucie Zornová 1987 Trasa B (kratší)
Jiří Huťka 1991 Bučovice/Brno Trasa B (kratší)
Hana Krátká 1996 Z Trans Sport Cycling Trasa B (kratší)
Libor Kuba 2005 Trasa B (kratší)
Petr Huťka 1996 Z Trans Sport Cycling Trasa B (kratší)
Petr Machovec 2000 Pumpičkáři Rokytnice Trasa B (kratší)
Martin Barták 1990 autogas-bartak.cz Trasa B (kratší)
Stanislav Křivánek 1975 Trasa A (delší)
Silvie Kocourová 1980 Koci Sport Team Trasa B (kratší)
David Kocour 1974 Koci Sport Team Trasa B (kratší)
Martin Engelmann 1989 Trasa A (delší)
Jan Trunečka 1987 Trasa A (delší)
Jaroslav Vlček 1970 Trasa B (kratší)
Martin Fukala 1986 Trasa A (delší)
Jan Viktora 1978 Prodoli Racing Team Trasa A (delší)
Marek Danhel 1982 Trasa A (delší)
Klára Krmelová 1985 Voklobáci Trasa A (delší)
Anna Roupcová 1997 Trasa B (kratší)
Jaroslav Janko 1974 Trasa B (kratší)
Petr Machovec 1972 Pumpičkáři Rokytnice Trasa B (kratší)
Kamil Právec 1974 Actual Praha Trasa A (delší)
Jiří Právec 1976 Trasa A (delší)
Ilona Svěráková 1968 Eurofoam-sport-team Trasa B (kratší)
Aleš Dítě 1974 Trasa B (kratší)
Miloš Homolka 1978 Trasa A (delší)
Tomáš Krmela 1988 Voklobáci Trasa A (delší)
Jiří Gráf 1976 PSK Znojmo Trasa B (kratší)
Petr Vojtíšek 1972 Winners Znojmo Trasa B (kratší)
Radek Svoboda 1969 Trasa A (delší)
Radim Dvořák 1987 Beer factory racing Trasa B (kratší)
Václav Novák 1976 Trasa B (kratší)
Anna Dvořáková 2006 Trasa B (kratší)
Ludvík Burian 1955 Trasa B (kratší)
Jaroslav Burian 1953 Trasa A (delší)
Karel Foltýn 1979 Trasa B (kratší)
Pavel Nesnídal 1981 cycling69 Trasa A (delší)
Jaroslav Čeřovský 1972 cyklo mor. budejovice Trasa B (kratší)
Michal Smutný 1994 Aspire sports Trasa A (delší)
Josef Nedvědický 1980 Tirad cycling Trasa A (delší)
Martin Filip 1986 Voklobáci Trasa A (delší)
Michal Prášek 1972 Hänelle itselleen Trasa B (kratší)
Michal Niederhafner 2003 Trasa A (delší)
Luděk Košťál 1979 PINDULA 22 Trasa B (kratší)
Tomáš Vítek 1974 Pindula22 Trasa B (kratší)
Petr Hanuš 1973 PINDULA 22 Trasa B (kratší)
Jiří Vídeňský 1947 KD Mor. Budějovice Trasa B (kratší)
Lenka Krištofová 1985 PINDULA 22 Trasa B (kratší)
Pavel Janderka 1995 Trasa B (kratší)
Michal Janecký 1976 Pumpičkáři Rokytnice nad Rokytnou Trasa B (kratší)
Roman Žampach 1984 Pumpičkáři Rokytnice nad Rokytnou Trasa A (delší)
Jakub Škrdla 1988 Trasa A (delší)
Jan Skřipský 1991 Baumüller Cycling team Trasa B (kratší)
Martin Ježek 1989 Trasa A (delší)
Martin Tomeš 1990 MTBrno Trasa A (delší)